2020-11-22

Pabėgėlis dainuoja italams: „italai, mes jums perpjausime gerkles“


 

Italų portale „Libero Quotidiano“ paskelbta publikacija ir vaizdo įrašas apie tai, kad Šiaurės Afrikos migrantai iš priėmimo centro Sardinijoje dainuoja, šoka, filmuoja muzikinius vaizdo įrašus ir grasina italams perpjauti gerkles.


Portale rašoma: „Kažkas kairysis, juos gins remdamasis „kultūriniu skirtumu“, o gal gatvės hiphopo kalbos specifika. Vaizdo įrašas apie šiuos imigrantus, laukiančius jų statuso pripažinimo, sukasi tinkle, kurį taip pat atnaujino suverenus profilis „Radio Savana“ „Twitter“, kuris palaiko „nelegalius afrikiečius“, kurie „plėšia, vagia, priekabiauja prie nepilnamečių, mušasi, girtauja, puola tvarkos palaikymo pajėgas ir dar daugiau “. Stiprūs žodžiai, kurie išreiškia daugelio italų pykčio ir nusivylimo jausmą. Žodžiu: neteisybės.“Italijos politikas, partijos „Šiaurės lyga“ pirmininkas Matteo Salvini sureagavo į „pabėgėlio“ dainą, skirtą svetingiems italams, ir parašė savo „Facebook“: „Blogiui nėra ribų. Šiaurės afrikietis Klandestinos svetingumo centre Sardinijoje paskelbė muzikinį klipą (!) su gražia žinute: „Italai, mes perpjauname jums gerkles“. Sveikiname Conte-Lamorgese (Premjeras ir vidaus reikalų ministrė, A.L.) duetą su begaliniu pažeminimu, padarytu italams tų, kurie atneša mums karą į namus.“
Vos prieš mėnesį „pabėgėlis“ iš Afrikos Nicoje perpjovė gerkles trims prancūzams, todėl šios „pabėgėlių“ „dainos“ - skatinimas vykdyti teroro aktus prieš europiečius.


Aš nuo pat 2015 metų Merkel ir Briuselio sorošininkų Europoje dirbtinai sukeltos „pabėgėlių krizės“ pradžios kategoriškai pasisakau prieš neidentifikuotų „pabėgėlių“ - teroristų, nusikaltėlių ir dykaduonių vežimą į Lietuvą. Šiai temai skyriau kelis šimtus publikacijų (www.lebionka.blogspot.com ir www.manolietuva.com).


Nuorodos:

https://www.liberoquotidiano.it/video/italia/25303350/migranti-centro-accoglienza-sardegna-canti-balli-italiani-tagliamo-gola.html?fbclid=IwAR3Ay9noKlwHwBBCCmzXdL0vJ-CAxa_-fi_0hSx1dh59I_oisEE4ZmDk22Y

https://www.facebook.com/salviniofficial

https://manolietuva.com/?p=4211

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą