2021-02-10

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė - geriausia Lietuvos epidemiologė!

 

Vasario 9 d. 10:57 Širvintų merė Živilė Pinskuvienė parašė FB:

FAKTAS. SUSKAIČIUOTA

❗ 146 = 23

Jaučiate skirtumą ❓

⭕ Penktadienis, vasario 5 d. - oficialios statistikos žemėlapyje Širvintų rajone sergančiųjų COVID-19 - 146.⭕ NVSC atnaujinus informaciją, skaičius mažėja iki 116.

❗ Antradienis, vasario 9 d., sergančiųjų Širvintų rajone lieka 23 ❗❗

⚠ Matydama, kad ledai pajudėjo visoje Lietuvoje, tikiuosi, kad artimiausiomis dienomis „išgydysime‘‘ nuo koronaviruso tūkstančius žmonių. Apie tai kalba ir paskutinės paros statistika - pasveiko 2110!

? Kviečiu ir kitus rajonus skirti parą ar dvi ir atvert akis. To labai laukia žmonės ir ypač verslas.


Vasario 9 dienos popietė


ŽMONĖS, ŽIŪRĖKITE, KAS VYKSTA TOLIAU!

⚠ Kova su vėjo malūnais! Arba kai gauni „baną“, nes viešai kalbi apie netikrus visuomenei teikiamus skaičius.

Jau įvardinau, kad pagal dabartinę situaciją Širvintų rajone turime 23 COVID-19 atvejus.

Šiame skaičiuje atsispindi ir paskutiniai duomenys iš Širvintų mobiliojo punkto.

? Penktadienį iš atliktų tyrimų teigiamų testų buvo 2.

? Šeštadienį, sekmadienį ir pirmadienį – 0.

? Šiandien – 1 teigiamas atsakymas.

⚠ Visuomenės sveikatos centras įprastai kiekvieną darbo dieną informuodavo Savivaldybę apie situaciją ir pateikdavo duomenis.Sutapimas ar ne, bet penktadienį man viešai iškėlus klausimus apie esamą situaciją ir tikrovės neatitinkančius statistinius duomenis, šis ryšys ėmė ir nutrūko. Nesulaukėme informacijos šeštadienį, sekmadienį, pirmadienį. Nesulaukėme ir šiandien.

❓ Kas atsitiko ❓

Kodėl Savivaldybės nebepasiekia naujausi duomenys?

✅ Įpareigojau Operacijų centro vadovę kreiptis į Visuomenės sveikatos centrą ir pasiteirauti, kokie trukdžiai.

⛔️ Ir čia pasidaro įdomu. Operacijų centro vadovei paskambinus ir pasiteiravus, stoja „tylos minutė“, po kurios NVSC darbuotojas pasako, kad jie laukia LEIDIMO teikti informaciją mūsų Savivaldybei, nes dabar tai yra UŽDRAUSTA ❗

❗ Palaukit, žmonės!

Ekstremali situacija. Pandemija. Operacijų centro vadovė kreipiasi prašydama duomenų apie sergančius ir jau pasveikusius!

Galiu suprasti, kad nepatogu. Kad iškėlus šias problemas daug kam padidėjo darbo krūvis. Bet užtrenkti duris ir atsisakyti tokiu metu bendradarbiauti!?

Merai už tikrus skaičius

Taip, statistikos atotrūkio nuo realybės problema aptarta ne kartą ir tarsi visiems žinoma.

❓ Ar Lietuvoje esame tik 3 merai, kuriems svarbu matyti realius skaičius?

Įkandin Živilės Pinskuvienės savo rajonus nuo feikdemijos ėmė gydyti kiti Lietuvos savivaldybių merai.

Portalas Vakarinė Palanga vasario 9d.parašė, kad Kretingos rajono vadovas Antanas Kalnius nusprendė patikrinti, kiek iš tikrųjų žmonių rajone serga koronavirusu. Sistemoje buvo nurodoma, kad serga 450 asmenų, tačiau nuo sausio 1 dienos rajone buvo užregistruota tik 230 koronaviruso atvejų!


Palangos meras Šarūnas Vaitkus informavo, kad Palangoje sausio 27 d. per vieną dieną netikėtai „pasveiko“ net 87 sirgę palangiškiai: dieną prieš tai oficiali statistikos sistema rodė, kad kurorte COVID-19 serga 268, kitą dieną tokių liko 181. 


Kurorto vadovas Š.Vaitkus „Vakarinę Palangą“ informavo, jog Savivaldybės direktorė Akvilė Kilijonienė įpareigojo vieną iš tarnautojų perskambinti visiems 181 palangiškiams, kurie oficialiojoje statistikoje yra žymimi, kaip šiuo metu sergantys koronavirusu, ir išsiaiškinti, ar tikrai jie dar serga.

Sveikinu Širvintų merę Živilę Pinskuvienę, geriausią Lietuvos epidemiologę, pradėjusią sėkmingą Lietuvos gydymą nuo COVID-19.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą