2016-09-14

Junkeris pareikalavo ištirti Barrozo įdarbinimo Rotšildų banke Godman Sachs aplinkybes
Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris pareikalavo ištirti aplinkybes įdarbinimo buvusio daugiamečio EK pirmininko Žoze Manuelio Barrozu Amerikos banke Goldman Sachs vykdančiuoju direktoriumi.

Anksčiau šitą parazitą penėjo ES mokesčių mokėtojai, o dabar penės tikrieji jo šeimininkai

Junkeris sekmadienį perdavė laišką ES Ombudsmenui, kuriame prašo išsiaiškinti, kaip Barozzo planuoja padėti Goldman Suchs bankui užsiiminėti Anglijos išstojimu iš ES.

Formaliai Barrozu nepažeidė etikos normų, nes prieš įsidarbindamas Rotšildų Banke 18 mėnesių niekur nedirbo.

ES lyderiu susitikime, kuris įvyks šiandien Bratislavoje, turėtų būti svarstomas ir Barrozu klausimas.

Aukščiausio rango eurobiurokratai, tu pačių Rotšildų ir Co. statytiniai, „audras stiklinėje“ kelia norėdami parodyti nuolatos jų kvailinamiems europiečiams, kad jie, neva, yra Europos Sąjungos interesų gynėjai. Nepatogu, kažkaip, juk Golman Suchs – pasaulio ir Europos finansinės krizės vienas iš sukėlėjų. Šis ir kiti Rotšildų bankai, ir kitos finansinės struktūros, realiai valdančios Didžiąją Britaniją, ir suorganizavo Brexit. Suprantama, kas geriau negu daugiametis jų ištikimas vasalas Barrozo gali tvarkyti šiuos formalumus. Po sufalsifikuotų Austrijos prezidento rinkimų bet kokios iliuzijos apie sąžiningai rengiamus referendumus ar rinkimus ES galutinai sugriautos.

Barrozo visą gyvenimą dirbo tiems patiems ponams, tik anksčiau šitą parazitą penėjo ES mokesčių mokėtojai, o dabar penės tikrieji jo šeimininkai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą