2020-12-21

COVID-19 – didžiojo perkrovimo pradžia. Valentinas Katasonovas

 

Pastaraisiais šių metų mėnesiais vis dažniau kyla įtarimas, kad lockdown niekada nesibaigs. PSO ir kai kurių valstybių vyriausybės pasiūlė žmonėms „vardan jų saugumo“ pasėdėti „laikino suėmimo kamerose“. Tačiau įkalinimas gali tapti nuolatiniu. Tokį įtarimą sustiprino ponas vardu Klaus Schwab, Pasaulio ekonomikos forumo (WEF), vykstančio Šveicarijos mieste Davose (paprastai sausio mėnesį) įkūrėjas ir nuolatinis vadovas. Tačiau ateinantį sausį jis Davose nebus rengiamas, jį perkels į Singapūrą 2021 metų gegužės 13-16 d. Kitais metais Klaus Schwab bus sveikinamas su Pasaulio ekonomikos forumo (iš pradžių vadinamo Europos vadybos forumu) 50-čiu.

Schwabas yra ekonomistas ir Ženevos universiteto profesorius. Tuo pat metu jis yra daugelio universitetų garbės profesorius, daugelio įmonių patikėtinių tarybų ir direktorių tarybų narys. Jis ne kartą dalyvavo „Bilderbergo“ klubo posėdžiuose, buvo jo valdymo komiteto narys.Gegužės (2020 m.) WEF internetinėje konferencijoje Klausas Schwabas kartu su karalienės Elžbietos II sūnumi princu Charlesu sukūrė terminą „Didysis perkrovimas“ („The Great Reset“). Šio termino prasmė: kapitalizmo pasaulis išgyvena rimtą krizę, kapitalizmą reikia perdaryti (princas Charlesas kalba apie „atsakingą kapitalizmą“). Koronaviruso pandemija su lockdown suteikia unikalią galimybę perkrovimui, tačiau jo neįmanoma greitai atlikti, todėl lockdown turėtų būti pratęstas.

Pirmomis 2020 metų birželio dienomis WEF saite pasirodė puslapis pavadinimu The Great Reset. Temą palaikė, suskambo choras. Prie choro prisijungė Joe Bidenas, Borisas Johnsonas, Justinas Trudeau. Po Trudeau kalbos Kanados konservatorių parlamentaras Pierre'as Poilievre'as lapkritį pateikė peticiją, prašydamas „sustabdyti Greet Reset“; peticija per mažiau nei 72 valandas surinko 80 000 parašų.

„The Great Reset“ priešininkų atsirado JAV, Didžiojoje Britanijoje ir žemyninėje Europoje. Klauso Schwabo pusėje vykusioje diskusijoje dalyvauja princas Charlesas, Justinas Trudeau, Joe Bidenas, Borisas Johnsonas ir kiti, Silicio slėnio IT milžinai - „Amazon“, „Apple“, „Google“, „Facebook“, „Microsoft“, daug kartų sustiprinantys choro skambesį. Lapkritį „The New York Times“ skubiai „The Great Reset“ priešininkus pavadino „sąmokslo teorijos“ šalininkais ir apsikvailino: sąmokslininkai greičiau yra „The Great Reset“ šalininkai, nors jie veikia atvirai.

Prisimenu Herbeto Velso 1928 metų knygą „Atviras sąmokslas“ (The Open Conspiracy). „The Great Reset“ – tai ir yra atviras sąmokslas.

Klausui Schwabui yra 83 metai, tačiau jis yra aktyvus. 2020 m. liepos mėn. buvo išleista knyga „Covid-19: The Great Reset“, parašyta kartu su Thierry Malleret, kuris pristatomas kaip kairiosios pakraipos futuristas. Iki 2020 m. pabaigos knyga turi būti išleista vokiečių, prancūzų, ispanų, japonų, kinų ir korėjiečių kalbomis.

Pagrindinės knygos idėjos apie „The Great Reset“ jau skiriasi.

Pirma, COVID-19 pandemija yra „unikalus galimybių langas“. Būtent per šį langą žmonija turi būti įvesta į ateitį. Jokio sugrįžimo į praeitį! „Daugelis žmonių klausia: kada grįšime į įprastą gyvenimą? Trumpas atsakymas: niekada. Mūsų istorija bus padalinta į dvi dalis: prieš koronavirusą ir po jo “.

Antra, „šviesi ateitis“ yra pasaulis, kuriame skirtumai tarp turtingų ir neturtingų šalių bus ištrinti, o laikui bėgant bus sunaikintos valstybių sienos. Atsiras viena planetos valstybė su viena vyriausybe: "Visų klausimų centre yra Pasaulio vyriausybės klausimas". Toliau Schwabas rašo: „Įvedus lockdown, padidėja mūsų prisirišimas prie artimųjų, mes labiau vertiname tuos, kuriuos mylime - šeimos narius ir draugus. Tačiau minusas yra tas, kad dėl to kyla patriotiniai ir tautiniai jausmai kartu su tamsiais religiniais įsitikinimais ir etninėmis nuostatomis. Šis toksinis mišinys išlaisvina mumyse blogiausią ...“ Schwabas leidžia suprasti, kad „tamsiems religiniams įsitikinimams ir etninėms nuostatoms“ bus paskelbtas karu.

Trečia, „naujo stebuklingo pasaulio“ ekonomika turi būti centralizuotai valdoma gigantiškų monopolijų. Privati nuosavybė nyks, jos vietą užims „naudojimo ekonomika“, „dalyvavimo ekonomika“ (tuo tarpu Schwabas ir kiti kruopščiai vengia „socializmo“ sąvokos). Pinigų nebus, visur bus įvestos skaitmeninės valiutos.

Ketvirta, bus pereita prie „žaliosios“ energetikos, ji pakeis angliavandenių energetiką. Bus nustatytos vandens, elektros energijos, kai kurių „aplinkai pavojingų“ rūšių produktų (pvz., mėsos) ar pramonės produktų (pvz., automobilių) vartojimo ribos. O radikaliausia naštos natūraliai aplinkai mažinimo priemone bus sumažinti demografinį augimą ar net sumažinti gyventojų skaičių: "Kuo didesnis demografinis augimas ... tuo didesnė naujų pandemijų rizika".Penkta, bus baigta visų ekonomikos sferų ir visuomeninio gyvenimo robotizacija. Apie darbo vietų sumažinimą knygoje „The Great Reset“ kalbama daug kartų: „Iki 2035 metų gali būti automatizuota iki 86% darbo vietų restoranuose, 75% darbo vietos prekyboje ir 59% pramogų srityse“. „Iki 75% restoranų gali bankrutuoti dėl lockdown ir specialių socialinės distancijos priemonių“. „Nei viena pramonės sritis, nei viena įmonė neliks nepaliesta“. Siūloma įvesti besąlygines bazines pajamas (UBI) žmonėms, kuriuos pakeis robotai, tačiau tik tuo atveju, jei asmuo patvirtina, kad yra paskiepytas.

Šešta, toliau tęsis visų ekonomikos ir visuomenės sričių skaitmeninimas. Bus sukurta veiksminga žmonių elgesio ir judėjimo stebėjimo sistema, įskaitant veido atpažinimo technologijų naudojimą. Citata: "Norint nutraukti pandemiją, reikia sukurti pasaulinį skaitmeninio stebėjimo tinklą".

Septinta, naujasis sveikatos priežiūros modelis numatys reguliarų tyrimą, privalomą skiepijimą, sanitarinio paso išdavimą ir apribojimų bei bausmių nustatymą asmenims, kurie vengia medicinos drausmės taisyklių.

Aštunta, transhumanizmo dvasia žmogus bus „patobulintas“.

Ir taip, atviro sąmokslo tikslai paskelbti. Esant tokiam palaikymui, kurį „The Great Reset“ gauna iš globalizmo stovyklos, galima neabejoti, kad pagarsėjusi „pandemija“ yra perėjimo į „nuostabų naują pasaulį“ operacija. Ar atsiras jėgų, galinčių pasipriešinti globalistinei perestroikai?

Šaltinis: https://www.fondsk.ru/news/2020/12/19/covid-19-nachalo-velikoj-perestrojki-52510.htmlhttps://youtu.be/ps3mUH6n0Y0
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą