2021-08-24

Nepilnamečiais pasiskelbė 26% į Lietuvą prasiskverbusių neteisėtų migrantų. Tai melas!

Statistikos departamentas skelbia, kad tarp 4141 šiais metais į Lietuvą prasiskverbusių neteisėtų migrantų yra 26% nepilnamečių. Savo „nepilnametystę“ jie „deklaruoja“, t. y. niekas nežino, kad jie tikrai yra nepilnamečiai, nes šie "vaikai" sunaikina savo dokumentus.

https://ls-osp-sdg.maps.arcgis.com/apps/dashboards/9b0a008b1fff41a88c5efcc61a876be2

Kitų ES valstybių patirtis rodo, kad dažniausiai tai yra melas. Migracijos tarnybos neturi teisės prieš nelegalų valią demaskuoti šio melo, t. y. atlikti medicininius testus realiam žmogaus amžiui nustatyti. Dažniausiai šie žmonės yra žymiai vyresni, tiesiog būti „nepilnamečiu“ apsimoka. Nepilnamečiai gali atsivežti į šalį savo gausius artimiausius gimines, jiems skiriamos didesnės išmokos, jie neatsako už padarytus nusikaltimus.Nepilnamečiai“ - melas. Faktų apžvalga.


Įrodymas Nr. 7, kad nėra pasaulyje didesnio beprotnamio už ES. „Nepilnamečiai pabėgėliai“ su visais protiniais dantimis ir pradėjusiomis žilti barzdomis


Tęsiu ES beprotystės įrodymų seriją. Beprotystės Nr.7 nominaciją, manau, gali teisėtai užimti ES „nepilnamečiai pabėgėliai“ (pradžia:1-5 beprotystė6 beprotystė),

Būti viskuo aprūpintu ir dykinėjančiu „pabėgėliu“ ES- svajonė 2/3 pasaulio gyventojų, o būti „nepilnamečiu pabėgėliu“ - tai jau už fantastikos ribų. Gali vogti, prievartauti, puldinėti praeivius su peiliu ir lieki praktiškai nebaudžiamas. Net nužudęs lieki nubaustas labai švelniai. Dar vienas didelis pliusas „nepilnamečiam pabėgėliui“ – gali atsivežti į ES tėvus, brolius, seseris ir t.t. ES valstybėms šie „nepilnamečiai“ kainuoja 1,5-2 kartus brangiau už suaugusius. Jei esi ne vyresnis už 30 metų ir tavo barzda ir plaukai nėra žyli, gal tik pradeda žilti, pasakai, kad esi nepilnametis ir to pakanka. Niekas netikrina asmens duomenų, pasitiki žodžiu, bent taip buvo 2015-2016 metais, kai Angela Merkel į ES įleido kelis milijonus imigrantų.

Švedų odontologą atleido iš darbo ir nubaudė 50000 dolerių bauda, nes jis informavo migracijos tarnybą, kad 80% jo pacientų „nepilnamečių pabėgėlių“ yra suaugę, nes turi visus protinius dantis.


Odontologas Bernt Herlitz 2016 metais dirbo Švedijos Gotlando saloje, kur remontavo dantis „nepilnamečiams pabėgėliams“. Atradęs, kad dauguma vaikų turi visus protinius dantis, informavo migracijos tarnybą, jos reikalavimu pateikė išsamią ataskaitą, kurioje užfiksavo šį skandalingą faktą. Po to darbdavys jį atleido už „konfidencialios“ informacijos paviešinimą. Stomatologas darbdavį apskundė teimui ir laimėjo, bet Gotlando regionas padavė apeliaciją Aukčiajam teismui, nusamdė geriausius Švedijos advokatus ir sutriuškino stomatologą. Jis ne tik pralošė bylą, bet jam dar buvo skirta maždaug 50000 dolerių baudą.

15 - metės Mios žūtis buvo užprogramuota: suaugę ir barzdoti „nepilnamečiai“ pabėgėliai buvo mokomi kartu su 11-15 metų mergaitėmis.

„Nepilnametis“ Abdula D., kuriam iš pažiūros ne mažiau kaip 30 metų, Vokietijos Reino-Pfalco krašto Kandel miesto vaistinėje gruodžio 27 dieną papjovė 15-os metų mergaitę Mią. Sekančią dieną po žmogžudystės buvo paskelbta „15 metų“ žudiko nuotrauka. Vokiečius ištiko šokas, nes iš nuotraukos žvelgė subrendęs vyras, kuris mokėsi mokykloje su dvigubai už jį jaunesniais vokiečių vaikais.


Portale Pi-news skelbiama dar 2015 metų gruodžio mėnesį Kandel mieste padarytą nuotrauką,  kurioje įamžintos Kandel miesto 13-15 metų mokinės. Jos „šiek tiek pasimetusios ir droviai šypsosi prieš kamerą. Tarp jų pilna barzdotų jaunų vyrų, matomai iš Sirijos ir Afganistano, kuriems 20 ir daugiau metų“.


Pi-news klausia: „Ar galėtumėte įsivaizduoti, brangūs skaitytojai, kad nepilnamečių vokiečių merginos jūsų bendruomenėje būtų kartu su suaugusiais nepažįstamais vokiečių vyrais? Kokį tikslą turėjo tokie susitikimai, kaip Kandel? Ar savanoriškai leistumėte savo dukrai eiti į tokį susitikimą, net jei jie yra vokiečiai? Ypač jei žinotumėte, kad jie yra visiškai svetimi, nepažįstami, vieniši vyrai, svetimos kultūros? Ar kada nors girdėjote apie tokį susitikimą?“

2017 metų gruodžio mėnesį dienraštis die Welt pranešė, kad 47 procentai nepilnamečių, atvykusių be šeimos į Hamburgą, iš tikrųjų yra pilnamečiai.

Visoje Vokietijoje apie 43% pabėgėlių yra aptarnaujami, kaip nepilnamečiai, nors oficialiai jie yra vyresni nei 18 metų. Welt duomenimis, lapkričio 8 dienai iš 55890 nepilnamečių 24116 buvo pilnamečiai.

Dauguma prieglobsčio prašytojų tvirtina, kad jie yra nepilnamečiai, nes juos sunkiau deportuoti, yra palengvintas jų susijungimas su šeima, jiems suteikiamos kitos preferencijos.Vieno apsimetėlio „nepilnamečio“ pabėgėlio iš Afganistano Huseino K. įvykdyta studentės Marijos Ladenburger žmogžudystė 2017 metais sukrėtė visą Europą.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad Heseinas K. Graikijoje jau buvo nuteistas dešimčiai metų kalėjimo už jaunos moters užpuolimą, apiplėšimą ir pasikėsinimą nužudyti. Ją numetė nuo uolos. Jo auka per stebuklą išgyveno. Sėdėjo 2,5 metus. Ji išlaisvino lygtinai ir jis turėjo praeiti integracijos kursą. Jis dingo ir buvo išduotas orderis jo suėmimui, bet tuo metu jis jau buvo Vokietijoje. Čia jis antrą kartą tapo „pabėgėliu“, „nepilnamečiu“, 19 metų. Tyrimas parodė, kad Huseinui K. 32 metai.

Vokietija yra ne vienintelė valstybė, susidurianti su dideliu skaičiumi asmenų, ieškančių prieglobsčio, kurie meluoja apie savo amžių. Austrijoje 2016 metais tarp save deklaruojančių nepilnamečiais buvo surasta 1000 pilnamečių. Austrijos policininko žodžiais, „tai absurdiška mums matyti, kaip suaugę vyrai su barzdomis ir žilstančiais plaukais pretenduoja būti 17-os metų“.


Austrija: keturi iš dešimties pabėgėlių meluoja apie savo amžiųAustrų dienraštis Krone nurodo, kad didelė dalis imigrantų falsifikuoja asmens duomenis. Jiems naudinga būti nepilnamečiais, nes nepilnamečiai švelniau baudžiami už nusikaltimus, jiems suteikiama didesnė socialinė parama, jie gali atsivežti gausius gimines.

Keturi iš dešimties prieglobsčio prašytojų Austrijoje melavo apie savo tikrą amžių. Austrams kėlė nuostabą tai, kad vienoje klasėje su nepilnametėmis austrų mergaitėmis mokosi barzdoti vyrai, kurių amžius 30 ir daugiau metų. Azijos ir Afrikos aferistai naudojosi Austrijos migracijos sistemos kvailumu.Prieš mane nesenai sėdėjo žmogus su barzda ir tvirtino, kad jam 16 metų”, - paaiškino dienraščiui Krone valdininkas. Tai toli gražu ne vienintelis atvejis: daugelis migracijos pareigūnų susiduria su asmens duomenų falsifikavimu.

Vien 2017 metais buvo patikrintas 867 prieglobsčio prašytojų amžius. Buvo patikrintos jų riešų kremzlės bei protiniai dantys. 347 „vaikai“ buvo vyresni nei 18 metų. Šie tyrimai Austrijai kainavo 1,2 milijonus eurų.

2016 metais 919 iš 2252 Austrijoje tirtų Azijos ir Afrikos „nepilnamečių“ buvo pilnamečiai.

Tokia pati situacija ir kaimyninėje Vokietijoje. Garsiausia byla buvo nužudymas Marijos Ladenburger. Jos žudikui buvo daugiau negu 33, o jis melavo, kad yra nepilnametis.

Šį mėnesį Vienos priemiesčio parke rasta nužudyta Manuelė K. 16 metų. Jos žudikas Yazan A. melavo, kad jam 19 metų, jam irgi paskirta ekspertizė. (...) 

Gruodžio mėnesį dienraštis die Welt pranešė, kad 47 procentai nepilnamečių, atvykusių  be šeimos į Hamburgą, iš tikrųjų yra pilnamečiai.

2016 tiktai 53 procentai iš 1813 šių nepilnamečių, jaunesnių negu 18 metų, iš tiesų buvo nepilnamečiais. Apie tai lapkričio 23 dieną paskelbė Hamburgo miesto pabėgėlių tarnyba.

Buvo nustatyta, kad 2017 metais iš iki rugsėjo mėnesio atvykusių 485 nepilnamečių, tiktai 49 procentai buvo tikri nepilnamečiai.
Visoje Vokietijoje apie 43% pabėgėlių yra aptarnaujami, kaip nepilnamečiai, nors oficialiai jie yra vyresni nei 18 metų. Welt duomenimis, lapkričio 8 dienai iš 55890 nepilnamečių 24116 buvo pilnamečiai.

Dauguma prieglobsčio prašytojų tvirtina, kad jie yra nepilnamečiai, nes juos sunkiau deportuoti, yra palengvintas jų susijungimas su šeima, jiems suteikiamos kitos preferencijos.

Vieno apsimetėlio „nepilnamečio“ pabėgėlio iš Afganistano Huseino K. įvykdyta studentės Marijos Ladenburger žmogžudystė 2017 metais sukrėtė visą Europą.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad Heseinas K. Graikijoje jau buvo nuteistas dešimčiai metų kalėjimo už jaunos moters užpuolimą, apiplėšimą ir pasikėsinimą nužudyti. Ją numetė nuo uolos. Jo auka per stebuklą išgyveno. Sėdėjo 2,5 metus. Ji išlaisvino lygtinai ir jis turėjo praeiti integracijos kursą. Jis dingo ir buvo išduotas orderis jo suėmimui, bet tuo metu jis jau buvo Vokietijoje. Čia jis antrą kartą tapo „pabėgėliu“, „nepilnamečiu“, 19 metų. Tyrimas parodė, kad Huseinui K. 32 metai.

Vokietija yra ne vienintelė valstybė, susidurianti su dideliu skaičiumi asmenų, ieškančių prieglobsčio, kurie meluoja apie savo amžių. Austrijoje praėjusiais metais tarp save deklaruojančių nepilnamečiais buvo surasta 1000 pilnamečių. Austrijos policininko žodžiais, „tai absurdiška mums matyti, kaip suaugę vyrai su barzdomis ir žilstančiais plaukais pretenduoja būti 17-os metų“.

Iš kur atsiranda „vaikai be priežiūros“ Graikijoje, kuriuos mums ant sprando sumanė pasodinti Nausėda su LinkevičiumiBalandžio 5 dieną Vokietijos MIP pranešė, kad aštuonios Europos Sąjungos šalys sutarė priimti 1600 „vaikų be priežiūros“ iš Lesbo saloje esančios migrantų ir pabėgėlių stovyklų.

Iš 27 ES valstybių narių tokių kamikadzių atsirado tik 8. Tai Lietuva, Vokietija, Prancūzija, Liuksemburgas, Portugalija, Airija, Suomija ir Bulgarija. Daugiau durnių neatsirado. Kiek tų „vaikų be priežiūros“ mums ant sprando nutarė pasodinti prezidentas G.Nausėda su užsienio reikalų ministru L.Linkevičiumi, nebuvo skelbiama.

Labiausiai krokodilo ašaras dėl tų „neprižiūrėtų“ vaikų liejo Vokietijos kairieji, žydrieji ir įvairios pasaulio finansinės užkulisės finansuojamos NVO, net pandemijos metu mesiliaujančios vežti į Italiją Afrikos juodaodžius reproduktorius, naujos europiečių veislės kūrimui.

Bėda buvo tik ta, kad Vokietijos visuomenė jau žino, kad tie „vaikai be priežiūros“ dažniausiai yra barzdoti dėdės, kurie vėliau mokosi vienoje klasėje su vokiečių vaikais, juos muša ir prievartauja. Kartais ir užmuša. (...)

2017 metų gruodžio mėnesį dienraštis die Welt pranešė, kad 47 procentai nepilnamečių, atvykusių be šeimos į Hamburgą, iš tikrųjų yra pilnamečiai.

Visoje Vokietijoje „Welt“ duomenimis, 2017 metų lapkričio 8 dienai iš 55890 nepilnamečių 24116 buvo pilnamečiai.

Dauguma prieglobsčio prašytojų specialiai tvirtina, kad jie yra nepilnamečiai, nes juos sunkiau deportuoti, jie gauna didesnes išmokas, yra palengvintas jų susijungimas su šeima, jiems suteikiamos kitos preferencijos.


„Nepilnamečio“ pabėgėlio iš Afganistano Huseino K. įvykdyta studentės Marijos Ladenburger žmogžudystė 2017 metais sukrėtė visą Europą.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad Heseinas K. Graikijoje jau buvo nuteistas dešimčiai metų kalėjimo už jaunos moters užpuolimą, apiplėšimą ir pasikėsinimą nužudyti. Ją numetė nuo uolos. Jo auka per stebuklą išgyveno. Sėdėjo 2,5 metus kalėjime. Ji išlaisvino lygtinai ir jis turėjo praeiti integracijos kursą. Jis dingo ir buvo išduotas orderis jo suėmimui, bet tuo metu jis jau buvo Vokietijoje. Čia jis antrą kartą tapo „pabėgėliu“, „nepilnamečiu“, 19 metų. Tyrimas parodė, kad Huseinui K. 32 metai.

Vokietija yra ne vienintelė valstybė, susidurianti su dideliu skaičiumi asmenų, ieškančių prieglobsčio, kurie meluoja apie savo amžių. Austrijoje 2017 metais tarp save deklaruojančių nepilnamečiais buvo surasta 1000 pilnamečių. Austrijos policininko žodžiais, „tai absurdiška mums matyti, kaip suaugę vyrai su barzdomis ir žilstančiais plaukais pretenduoja būti 17-os metų“.

Tam, kad vežti pilnamečius potencialius Vokietijos vaikų žudikus, Vokietijos naikintojai Merkel ir prireikė kitų šalių pritarimo ir solidarumo. Štai ir atsirado Lietuvos naikintojams proga eilinį kartą užsitarnauti pas pasaulio užkulisę bonusus būsimai savo karjerai.

Nepilnamečiai vaikai be priežiūros“ atvykę į Liuksemburgą labai paseno


Vakar į Liuksemburgą atskraidinta pirma grupė „vaikų be priežiūros“ iš Graikijos. Vokiečių portalas Pi-news primena, kad balandžio 5 dieną „Tagesschau“ „nupiešė jaudinantį paveikslą vaikų, kuriems taip negera pabėgėlių stovyklose, kur jie tokie vieniši, pamesti ir be priežiūros, po to kai nubėgo kelis tūkstančius kilometrų.“ Buvo skelbiama, kad tai dvi 4 metų mergaitės, 6 metų berniukas, 18-20 metų jaunuolis, mergaitė 5-6 metų, berniukas 4 metų, berniukas 3 metų.

Atvyko gerokai pasenę vaikai: berniukas 14 metų, keturi berniukai 15 metų, du berniukai 16 metų, po vieną 18-os ir 19-os metų, mergina 17 metų ir apie mergina apie18 metų (žiūr.nuotrauką). Kiek realiai jiems metų, suprantama, niekas nežino, nes medikai neturi teisės nustatinėti jų amžiaus.

Kaip atsiranda „vaikai be priežiūros“


Apie tokių vaikų atsiradimo fenomeną balandžio 15 dieną papasakojo vokiečių portalas  www.journalistenwatch.com.

Albrecht Künstle rašo, kad šie vaikai „nėra išrengi ir nėra neprižiūrimi. Tėvai atsiras, kai tik jie atsidurs Vokietijoje.“

Autorius pažymi, kad Vokietijos kanclerę Angelą Merkel „giria viso pasaulio migrantai, nes kanclerė skaitoma motina Tereze pasaulyje ir maloniai vadina mama. Tai leido per pastaruosius penkerius metus į Vokietiją patekti ne mažiau kaip 8,5 mln. imigrantų.“

Persikelti iš kilmės šalių į Europos širdį, į Vokietiją, ne visada pavyksta tiesiogiai. Dažnai tam naudojama šeimos susijungimo schema.

Atvykti tūkstančius kilometrų vaikams, o jų Lesbo saloje virš 1500, autoriaus nuomone, yra neįmanoma. Jų tėvai ar giminės yra toje pačioje Lesbo saloje. Vaikams nueiti 3000 kelionę, nemokant angliškai, o tai būtina tokiai kelionei per mažiausiai septynias užsienio šalis, išsikovoti vietą pripučiamoje valtyje, vaikams - neįmanoma misija.

„Deutschlandfunk“, transliuotojas 2020 m. kovo 2 d. teigė, kad šių vaikų tėvai jau gyvena Vokietijoje, o Vokietijai reikia rasti problemos sprendimą.

Albrecht Künstle pažymi, kad „Vokietija jau turi šį sprendimą - šeimos susijungimą, kuris naudojamas šimtus tūkstančių kartų.“

Ką bepridursi po šio ekskurso į „vaikų be priežiūros pasaulį“? Telieka ponams Nausėdai ir Linkevičiusi palinkėti sėkmingai naikinti Lietuvą, toliau diskriminuoti Lietuvos vaikus atėjūnų atžvilgiu ir užsitarnauti pas finansinę pasaulio elitą šiltas vietas Briuselyje ar kitose „pasaulio vyriausybės“ valdomose struktūrose.

Švedija: mažiausiai 78% iš 9000 afganų-migrantų „vaikų“ melavo apie savo amžiųPortalas Voice of Europe cituoja švedų laikraštį Expressen, kuris ištyrė į Švediją atvykusius vaikus-migrantus afganus. Tyrimai parodė, kad mažiausiai 78% iš jų melavo apie savo amžių.

Šie pabėgėliai migracijos tarnyboje buvo registruoti kaip nepilnamečiai, nors daugumai jų tuo metu buvo daugiau negu aštuoniolika metų. Nei vienas iš atvykusių afganų neturėjo galiojančių dokumentų.Nelydimi nepilnamečiai įgyja eilę privilegijų, jiems leidžiama lengviau susijungti su šeima, jiems švelnesnės bausmės už nusikaltimus. Šie „vaikai“ Švedijai per 3 metus kainavo 290 milijonus eurų. (...)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą