2022-07-22

Baideno kelionė Artimuosiuose Rytuose ir Ukraina. Scott Ritter svečiuose pas teisėją Judge Napolitano (video anglų ir rusų kalba)


https://youtu.be/03A1vQQRb0k

Vertimas į rusų kalbą:https://youtu.be/BMc4jYmI5DoTeisėjas Andrew Napolitano yra "Fox News Channel" vyresnysis teismų analitikas. 1987-1995 m. teisėjas Andrew Napolitano dirbo Naujojo Džersio aukštesniajame teisme. Jis buvo jauniausias iki gyvos galvos dirbęs Aukštesniojo teismo teisėjas Naujojo Džersio valstijos istorijoje. Jis dėstė konstitucinę teisę ir jurisprudenciją Delavero teisės mokykloje ir Seton Hallo teisės mokykloje. Teisėjas Napolitano yra septynių knygų apie JAV Konstituciją autorius, dvi iš jų buvo "The New York Times" bestseleriai. Teisėjas Napolitano skaito nacionalines paskaitas apie Konstituciją, teisinę valstybę, pilietines laisves karo metu ir žmogaus laisvę.
William Scott Ritter, Jr., gimęs 1961 m. liepos 15 d. Geinsvilyje, Floridoje) - buvęs Jungtinių Tautų ginklų inspektorius Irake (1991-1998 m.). Vėliau jis tapo JAV užsienio politikos Artimuosiuose Rytuose kritiku. Prieš įsiveržiant į Iraką 2003 m. kovo mėn., Ritteris teigė, kad Irakas neturi didelių masinio naikinimo ginklų, ir, kaip rašo "The New York Times", tapo "garsiausiu ir patikimiausiu Bušo administracijos teiginio, kad Huseinas slepia masinio naikinimo ginklus, skeptiku".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą