2017-10-08

„Delfi“- užsienio agentas


Labai blogai, kad Lietuvos MIP priklauso užsieniečiams, kurių interesai gali būti priešiški Lietuvių tautos ir valstybės interesams.Mūsų lemtingą klaida, kad nepadarėme skirtumo tarp galimybės užsieniečiams Lietuvoje įsigyti dešrelių fabriką, banką ir masinio informavimo priemones (MIP). Dešrelės nuodija tik mūsų kūną, o į Lietuvos valstybės nedraugų (priešų) rankas patekusi MIP nuodija mūsų smegenis ir sukelia jų nekrozę. Užsienio bankai, gi, atima paskutinius tautos suvereniteto likučius ir veda tautą į elektroninių pinigų koncentracijos stovyklą, kur vyks galutinis tautos sunaikinimas.

Pats didžiausias šios dienos blogis – MIP bankų rankose. Vienas iš tokių pavyzdžių, mano nuomone, yra tarptautinio bankinio kapitalo valdomas „Delfi“, dominuojantis Lietuvos internetinėje rinkoje ir nuodijantis lietuvių tautos protus transhumanizmo nuodais, skleidžiantis nesveiką rusofobiją, skatinanti hedonizmą ir kitus žemiausius žmogaus instinktus. Šio leidinio šeimininkų interesai nieko bendro neturi su Lietuvos ir lietuvių tautos interesais, o yra jiems diametraliai priešingi.

Žinoma, nuo alaus ir tualetinio popieriaus „referendumo“, kai neteisėtai buvome įstoti į ES, to blogio jau niekaip negalėjome atsikratyti. 

JAV jau daugelį dešimtmečių egzistuoja „užsienio agentų“ įstatymas, ribojantys užsienio valstybių MIP ir kitokių organizacijų veiklą šioje šalyje.

Mums yra deklaruojama, kad „Delfi“ yra „skandinavų bankinio kapitalo įmonė“. O kas mūsų valstybėje žino, kas konkrečiai yra šio „skandinaviško“ banko akcininkai? Niekas.

O dabar, vaizdumo dėlei, aš pamėginsiu įrodyti, kad, mano manymu, rusofobiją skleidžiantis, nuolatos Vladimiru Putinu mus gąsdinantis ir mus tarpusavyje kiršinantis „Delfis“, gali būti, valdomas to paties „Putino“ ir jo draugų.

Aš pasiremsiu, visų pirma, informacija, kurią nuolatos pateikia garsus Rusijos ekonomistas, Maskvos Valstybinio universiteto profesorius, garsus publicistas ir bankininkystės ekspertas prof. Valentinas Katasonovas.


Šiandieninė Rusija, Katasonovo žodžiais, yra JAV Federalinio rezervo valdoma šalis, kurios rublis yra „perdažytas doleris“. Būtent dolerio "perdažymu" yra paremta rublio emisiją: kiek jie turi „užsienio rezervų“(dolerių, eurų, USA treasures) - tiek emituoja rublių. Nuo šių metų gegužės mėnesio Rusijos oligarchatas laisvai registruoja Rusijoje esančius savo aktyvus užsienyje, daugumas jų turi po dvi ir daugiau pilietybių. Be to, Rusijoje nėra įstatymo, draudžiančio išvežti kapitalą, nėra ribojimų kapitalo judėjimo per valstybės sieną. Manoma, kad nuo Rusijos federacijos paskelbimo 1993 metais, iš šios šalies išvežta 6 ar daugiau trilijonų dolerių.

Nėra jokios abejonės, kad dalis šių pinigų per įvairius JAV ir Anglijos ofšorus galėjo nukeliauti į „Skandinavijos bankus“, tie pinigai nenuskrido į Mėnulį ar Marsą, jie „dirba“ mūsų planetoje Žemė, o tai yra išties astronominio dydžio kapitalas. Taigi, nežinant, kas konkrečiai yra tokių delfių šeimininkas, galima galvoti, kad jis gali priklausyti ir tam pačiam Putinui ir jo kompanijai.

Bankininkui karo isterijos kurstymas yra verslas, tai nauji kreditai ginklavimosi varžyboms. Karas yra nelaimė žmonijai, o bankininkams – galimybė neregėtai praturtėti ir dar labiau išplėsti savo politinę galią.

Dar prisiminkime Rotšildų bankų darbuotojus Manueli Makroną, dabartinį Prancūzijos prezidentą, buvusi ir esamą Europos komisijos pirmininkus E.Barozu, Ž.K.Junkerį, dabartinį ECB Prezidentą M.Draghi, ir tampa aiški loginė garndinė, bankininkų siekis valdyti ES.

Mano giliu įsitikinimu, tam, kad išsaugoti Lietuvos valstybę, būtina apriboti užsienio kapitalo („užsienio agentų“) MIP veiklą Lietuvoje.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą