2018-09-29

Į vakarų šalis nori emigruoti 84 procentai Alžyro, 91 procentai Maroko ir 53 procentai Tuniso gyventojųTyrimai trijose Šiaurės Afrikos šalyse parodė, kas čia auga gyventojų siekis palikti savo gimtas šalis ir ieškoti geresnio gyvenimo Europoje. Tai parodė Oumma ataskaitos.

Šių šalių gyventojai nori vykti į turtingiausias vakarų šalis: Kanadą, JAV, Prancūziją, Vokietiją, Jungtinius Arabų Emyratus, Didžiąją Britaniją ir Belgiją.

Straipsnyje Oumma portale, kuris pavadintas „Ar rytoj Magribo šalys susidurs su masine emigracija“, rašoma, kad emigruoti, visų pirma dirbti, nori 91 procentai Maroko gyventojų.

Tunise, Europos Komisijos duomenimis, 53% jaunų žmonių nori išvykti į užsienį. Boston Consulting Group (BCG) duomenimis, 84% Alžyro gyventojų pasirengę vykti į „profesinę emigraciją“.

Pagrindiniu žmonių, pareiškusių apie norą emigruoti motyvu, yra surasti darbą, užtikrinantį pragyvenimo minimumą ir geresnę gyvenimo kokybę.

Tai meta iššūkį Briuselio melui, kurį jis skleidžią jau daugelį metų, kad tai „pabėgėliai“, kuriems reikalinga humanitarinė parama.

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą