2017-09-09

Kodėl juodoji Afrika užplūdo Vokietiją?


2015 metais Europos naikintoja Angela Merkel sukvietė į ES atvykti visus dykaduonius ir atsisėsti ant europiečių sprando. Juos melagingai pavadino „pabėgėliais“. Ir šie socialiniai parazitai-pabėgėliai atvyko, suprantama, visų pirma pas juos pakvietusią Angelą Merkel, į Vokietiją, kur šią ponią 2017 metais visuose miestuose vokiečiai sutinka švilpimu ir apmėto pomidorais.

Vokietija yra pagrindinis visų nelegalių ekonominių imigrantų tikslas. Ypač į Vokietiją nori patekti juodosios Afrikos gyventojai: bemoksliai, beraščiai, specialiai paleidžiami iš Afrikos kalėjimų nusikaltėliai. Geriausiai šią Afrikos publiką charakterizavo Kongo diplomatas Serge Boret Bokwango, dirbantis Suvienytųjų Nacijų Organizacijoje, Ženevoje. Jis parašė: „Afrikiečiai, kuriuos aš matau Italijoje, yra Afrikos atliekos ir šiukšlės. Man įdomu, kodėl Italija ir kitos Europos šalys tai kenčia, tokius žmones savo valstybių teritorijose... Aš patiriu stiprų pasipiktinimo ir gėdos jausmą matydamas šiuos Afrikos imigrantus, kurie elgiasi kaip žiurkės, kurios užsiveisia Europos miestuose. Aš jaučiu gėdą ir pyktį dėl Afrikos valstybių, kurios palaiko mūsų šiukšlių ir atliekų migraciją į Europą“.


Taigi, dabar visų šių Afrikos banditų tikslas-Vokietija, „pas mamytę Merkel“.

Šiais metais į Vokietiją nelegaliai atvyko 24750 afrikiečiai. Per Austrijos sieną perėjusių tarpe dominuoja nigeriečiai 12,4% , o per Šveicarijos – ganiečiai , kurie sudaro 15% visų nelegalų.Kodėl vyksta šis antplūdis? Pasirodo, kad prašymus prieglobsčiui gauti Šveicarija apsvarsto per 48−76 valandas, praktiškai visus, kaip ir reikia tikėtis, atmeta, tada „juodasis Merkel auksas“ laimės ieškoti vyksta į Vokietiją. Štai čia „pabėgėlių“ rojuje, jau kita situacija, čia pareiškimai svarstomi virš metų. 2017 metais pareiškimai prieglobsčiui buvo svarstomi Vokietijoje vidutiniškai 11,7 mėnesių. Per šį laiką pseudo pabėgėliai gali ramiai sėdėti vokiečiams ant sprando ir džiaugtis parazito gyvenimu. Net po neigiamo sprendimo, nelegalai su valstybe ima bylinėtis, tokių yra 250000, kitus nelegalus slapsto dvasininkai, „cukrinės mamytės“, kurių seksualinius poreikius tenkina afrikiečiai. Žodžiu, dar nei vienas iš šių dykaduonių nėra deportuotas į savo kilmės šalį.


Vokietijos vidaus reikalų ministras Tomas de Mezjeras interviu "Rheinische Post" pasakė, kad norima sumažinti išmokas prieglobsčio prašytojams, nes jos, lyginant su kitų šalių išmokomis, yra didelės. Išmokos ir traukia ekonominius migrantus iš Afrikos.

Eurostat duomenimis ES buvo 1,204.300 prieglobsčio prašytojų. 60 procentai iš jų prieglobsčio pasiprašė Vokietijoje. Pernai tokių buvo 722.300.

Šaltiniai:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą