2017-09-25

Vokietija ir toliau sirgs Merkel, bet gal ne taip sunkiai?


Ar Vokietija išgyvens naują 4 metų ciklą su Merkel? Ar ji vėl į Vokietiją įsileis milijonus laukinių musulmonų iš Azijos ir Afrikos, kurie vokiečius apiplėšinės, traiškys sunkvežimiais ir kapos kirviais, prievartaus jų moteris ir mergaites? Viena aišku, naikinti vokišką Vokietiją jai bus daug sunkiau, nes Bundestage ji turės ne tik kairiuosius, su Sara Vagenknecht priešakyje, nuolatos kritikuojančią Merkel socialinę politiką, bet ir dešinią AfD, kuri nuolatos kritikuos jos „atvirų durų“ politiką. Ir ne tik kritikuos, jie pasirengę nuo pat pirmųjų dienų pradėti Merkel veiklos tyrimą, kai ji, neturėdama tam įgaliojimų, atidarė duris daugiau negu milijonui nelegalių imigrantų, neturėjusių teisės kirsti Šengeno sienų.


Mūsų kaimynai lenkai portale wPolytice rašo:

„Geri AfD rezultatai reiškia realios demokratijos pradžią Vokietijoje. Tai bus lūžis sistemoje, kurioje skirtumas tarp dešiniųjų ir kairiųjų partijų buvo tik tai, ar reikia priimti milijonus migrantų iš Artimųjų Rytų ir iš kitur, ar ne. Tai taip pat lūžis MIP sistemoje, kuri „reakcionieriais“ ir „ksenofobais“ vadina normalaus gyvenimo, šeimos ir krikščionybės gynėjus.“

„Bundestage prasidės realūs debatai dėl emigracijos, islamo, Europos Sąjungos, dėl euro, apie svarbiausias problemas.“

Manoma, kad tai padės Merkel vadovaujamai „krikščionių“ koalicijai sugrįžti prie savo ištakų.


Pirmalaikiai rinkimai?

Vokiečių politologas Aleksandras Rar mano, kad Vokietijoje galimi pirmalaikiai rinkimai, nes koalicija su kitomis partijomis gali būti netvari. Jis pasakė: „Aš manau, kad viskas eina į tai, kad Vokietijoje atsiras trijų partijų koalicija, taip vadinama „Jamaika“: krikščionys demokratai, liberalai ir „žalieji“. Kaip tai atrodys federaliniame lygyje, sunku pasakyti. Man atrodo, kad tai neįmanoma, bet kito varianto sudaryti Vokietijoje veiklią vyriausybę nėrą“.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą