2019-04-26

Lietuvos šabesgojus sveikinu su Pesachu ir siunčiu A.Rozenbaumo dainą „Šabesgoj“ (video)Nespėjo Ukrainos kagalas paskelbti jų nario V.Zelenskio pergalės Ukrainos prezidento rinkimuose, o lietuviškas šabesgojus, pravarde „komsomolcas“, jau atskubėjo jo pasveikinti.

O kaip stengiasi Lietuvos MIP šabesgojai, kad tik šabesgojų iš žydų bankelio padaryti Lietuvos prezidentu! Neapsikentęs su komedija vienas kandidatas į prazidentus vakar net išėjo iš tokio šabesgojų surengto balagano – kažkodėl pavadinto „Rinkimai 2019. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai.“Visiems tiems šabesgojams aš ir siunčiu Aleksandro Rozenbaumo dainą „Šabesgoj“. Kaip pasakoja dainos autorius ir atlikėjas Aleksandras Rozenbaumas, jo daina paremta tikru atsitikimu, kurį jam papasakojo sena tautietė.

https://www.youtube.com/watch?v=DeFG2UZ2uMo
                              https://www.youtube.com/watch?v=Ej7KdKNu6u0

Baltarusijos miestelyje gyveno šabesgojus Ivanas, kuris šeštadieniais patarnaudavo religingiems žydams, nes per šabatą šiems draudžiama dirbti. Bendruomenė džiaugėsi šabesgojumi Ivanu, o Ivanas džiaugėsi geru uždarbiu. Kazusas įvyko Ivanui mirus, kai išaiškėjo apgavystė – Ivanas buvo apipjaustytas.

Ar nevertėtų pasidomėti lietuviams rinkėjams, ar tik nėra vietiniai šabesgojai apipjaustyti?


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą