2021-03-31

Ne ten ieškojo SARS-CoV-2 pirminio šaltinio. 2 d. (papildyta)

 Pradžia: https://lebionka.blogspot.com/2021/03/ne-ten-ieskojo-sars-cov-2-pirminio.html

„Pravda.Ru“ ("Правда.Ру") eteryje autoritetingas ekspertas – Igoris Nikulinas. Mikrobiologas, karinis ekspertas, JTO Generalinio sekretoriaus Kofi Anano eks-patarėjas bakteriologiniams ir kariniams ginklams. Kodėl mokslininkas įsitikinęs, kad koronavirusas – tai dirbtinis virusas, tai yra, biologinis ginklas, sukurtas JAV mokslininkų? Ar JAV atsakys į pandemiją?
Igori Ivanovičiau, kas dabar vyksta su jau globaliu koronavirusu, nebuvo panašaus nepamenu ir, manau, kad ir jūs.

Niekada to nebuvo ir staiga vėl.

Pastarosiose savo publikacijose jūs jau ne kartą pareiškėte, kad mes turime reikalą su bakteriologiniu ginklu, kad tai dirbtinai sukurtas virusas, būtent todėl tokia panika. Visas pasaulis stovi ant ausų, bet nėra nei vieno pareiškimo nei iš vieno vadovo, ar kokios autoritetingos organizacijos pareiškė apie tai, kad pasaulis susidūrė su realia bakteriologinio ginklo situacija. Kodėl tyli?

Kas paleido bioginklą iš mėgintuvėlio


Tiesiogiai kaltinti nieko negalima, kol kas nėra absoliučiai tikslių neginčijamų įrodymų. Štai kiniečiai tik pradeda dabar...

Žinote, pareiškimas Twitter — kažkaip nelabai.

Atleiskite, dabar Trampas Twiteryje daro pareiškimus ir jie skamba oficialiai, ir dažnai po jų seka veiksmai. Jis net apie smūgį į Siriją Twitter skelbė be jokių kitų pareiškimų. Mes gyvename informacijos amžiuje.

Jūs – šios srities specialistas. Kodėl jūs įsitikinęs tuo, kad tai – ginklas ir dirbtinis virusas? Jūs studijavote dokumentus?

Taip, aš studijavau. Yra viešos publikacijos, pavyzdžiui, žurnale Nature Medicine  2015 metų, kur sakoma, kad amerikiečių mokslininkai Detriсk forte (tai – stambiausias JAV kariuomenės karo-medicinos, chemijos ir taip toliau centras) sukūrė dirbtinę šikšnosparnio koronaviruso modifikaciją su baltymu SHCO14. Tai – pakankamai žinomas baltymas glikoproteinas, bet yra 4 ŽIV intarpai, kurie leidžia jam prasiskverbti į žmogaus ląstelę.

Iš žmogaus imunodeficito viruso?Iš žmogaus imunodeficito viruso. Kur kiniečių šikšnosparniai, o kur žmogaus imunodeficito virusas. Nei vieno koronaviruso su tokiu baltymu nėra, nors jų virš 40 rūšių. Ši insercija – aiškiai dirbtinė. Ir yra apie tai publikacija.

JAV koronaviruso epidemija prasidėjo anksčiau, negu Kinijoje


Jeigu tai toks slaptas projektas, dargi pažeidžiantis Konvenciją dėl draudimo gaminti ir kaupti bakteriologinį ginklą, kokiu būdu ji buvo atvirai paskelbta?

Autorius ir pamėgino perspėti pasaulio visuomenę. Jo likimas neaiškus. Šį straipsnį redakcija jau suredagavo ir parašė, kad, neva, tai tiesiog hipotezė, autoriaus nuomonė, ji nesutampa su redakcijos nuomone ir taip toliau. O šitas virusas, kurį ten sukūrė, neturi jokio ryšio su tuo virusu, kuris dabar keliauja per pasaulį.

Tačiau iš tiesų daugelis faktų nurodo, kad tai – būtent šitas virusas. Konkrečiai, 2019 metų rugpjūčio 5 dieną The New York Times rašė, kad Detriсk fortas uždarytas dėl saugumo problemų. 2019 metų rugpjūčio 31 dieną The New York Times pranešė, kad JAV pasirodė nežinoma liga, kažkokia nauja plaučių pneumonija. https://www.nytimes.com/2019/08/05/health/germs-fort-detrick-biohazard.html

Kuri atsiranda dėl veipų?

Taip, iš pradžių tai priskyrė veipams.

Tarp kitko, Trampas ryšium su tuo net įstatymą pasirašė.

Taip. Rugsėjo 11 – tokia simboliška data – Trampas sušaukė pasitarimą reikalaujant kaip tik CDC (Infekcinių susirgimų profilaktikos ir kontrolės centrui). Tai iš esmės amerikiečių medicinos mokslų akademija, ji jungia visus medicinos centrus, JAV sveikatos apsaugos centrus. Iki to laiko buvo jau virš 500 susirgusių, maždaug 20 žmonių mirė, tarp jų buvo kariškių. Ir nuo tada, panašu, epidemija plito JAV. Aš manau, kad pas juos reali situacija turi būti blogesnė negu Kinijoje.Kaip toliau, manoma, plito iš JAV koronavirusas?

Larry Romanoff portale www.globalresearch.ca išreiškė nuomonę, kad koronavirusas buvo sukurtas JAV. 2019 metų rugpjūčio mėnesį JAV kilo plaučių pneumonijų banga. Buvo manoma, kad jas sukėlė „elektroninių cigarečių“ garai. Kaip tik tuo metu, dėl galimų patogeninių mikroorganizmų patekimo į aplinką, buvo uždaryta JAV Merilendo valstijoje esanti Fort Detrick karo biolaboratorija. Apie tai rugpjūčio 8 dieną pranešė laikraštis „The New York Times“. Po to ir įvyko „elektroninių cigarečių epidemija“.

2019 metų rugsėjo mėnesį Havajuose buvo infekuoti Japonijos piliečiai, kurie niekada nėra buvę Kinijoje. Po to Kinijos socialiniuose tinkluose pasirodė straipsnis, pasakojantis, kad penki „užsienio“ sportininkai, kitas personalas, buvę Uhano pasaulinėse kariškių žaidynese 2019 metų spalio 18-27 dienomis, buvo hospitalizuoti dėl nežinomos infekcijos. Manoma, kad infekcija galėjo būti atvežta iš JAV. Į Uhano mietą atvykę JAV kariai galėjo apkrėsti tūkstančius vietos gyventojų, o kai kurie jų galėjo virusą atnešti į jūros produktų turgų. Tai paaiškina ir nesėkmingas „nulinio užsikrėtusiojo“ paieškas.

Daniel Lucey iš Džordžtauno universiteto, infekcinių susirgimų ekspertas, straipsnyje žurnale „Science“  nurodė, kad pirma žmogaus infekcija buvo patvirtinta 2019 metų gruodžio mėnesį ne Uhane. Jis padarė prielaidą, kad virusas kilo ne iš šio jūros produktų turgaus.

Dr.Philip Giraldi straipsnyje „Kas sukūrė Koronavirusą? Tai buvo JAV, Izraelis ar pati Kinija“ rašo, kad nors MIP dažniausiai koronavirusas kildinamas iš mikroorganizmo, rasto pas šikšnosparnius ir buvo naudotas maistui Uhane. Nepaisant to, čia anksčiau nebuvo epidemijos protrūkio.

Kita prielaida, kad virusas buvo sukurtas dirbtinai, kaip mikrobiologinis ginklas, rėmėsi publikacija autoritetingame moksliniame žurnale „Nature“. 

Autorius atkreipia dėmesį į faktą, kad koronavirusas turi ŽIV fragmentus, kurie negalėjo atsirasti natūraliai jo struktūroje.

Autorius mano, kad viruso kūrimas galėjo būti bendras JAV-Izraelio mokslininkų kūrinys. Trampas pabrėžia Kinijos grėsmę JAV nacionaliniam saugumui, jos potencialo augimą globalioje konkurencinėje kovoje. Autorius neneigia, kad virusas pagamintas tam, kad susilpninti Kinijos ekonomikos potencialą.2005-9 metais JAV ir Izraelio vyriausybės slapta sukūrė kompiuterių virusą Stuxnet, kuris bus buvo skirtas pakenkti Irano kompiuterių kontrolines ir operacines sistemas, naudojamas šios šalies branduoliniuose tyrimuose. Šis virusas išplito už Irano ribų į Kiniją, Vokietiją, Kazachstaną ir Indoneziją. Autoriui tai sukelia analogiją su koronavirusu.

Prasidėjus koronaviruso epidemijai Kinijoje, Izraelio mokslininkai iš Galilėjos mokslinio-tyrimų instituto tvirtino, kad pas juos po kelių savaičių bus vakcina nuo koronaviruso. Buvo tvirtinama, kad jau prieš keturis metus čia vykdomi tyrimai su paukščių koronavirusu, kuris panašus į Uhano koronavirusą. Buvo nurodoma, kad vakciną reikės tikrinti ir tai užims virš metų. Autorius reiškia prielaidą, kad Izraelis buvo JAV partneris aukščiau minėtuose Fort-Detrich tyrimuose.

Koronaviruso atsiradimas turi politines pasekmes. Tai turės įtakos 2020 vyksiantiems JAV prezidento rinkimams. Jeigu ekonomika skęs kartu su fondų rinka, tai neigiamai atsilieps Trampui. Jeigu ligos gydymas JAV vyks blogai, tai taip pat gali kenkti Trampui, nes demokratai yra visuotino sveikatos draudimo šalininkai. Šiuo metu 1/3 JAV gyventojų neturi sveikatos draudimo, o gydymas nuo koronaviruso ligoninėje kainuoja nuo 35 iki 75 tūkstančių JAV dolerių.

Charles M. Lieber – prestižinio Harvardo universiteto profesorius. Sprendžiant iš pavardės, jis žydų tautybės. Biomedicinos srityje JAV žydai dominuoja. Apie tai iškalbingiausiai kalba JAV Nobelio premijos laureatų sąrašas.

Sausio pabaigoje buvo pranešta, kad JAV teisingumo ministerija pateikė Harvardo universiteto profesoriui Charles M. Lieber kaltinimus dėl melagingo pranešimo apie jo darbus Kinijoje ir nuslėptas išmokas, kurias jis gavo iš Kinijos vyriausybės. Dėl šio sukčiavimo profesorius sausio 28 dieną buvo suimtas. Pranešta, kad Lieber nuo 2008 metų gavo grantus 15 milijonų sumai iš JAV NIH (nacionalinio sveikatos apsaugos instituto) ir JAV gynybos ministerijos. Šie grantai įpareigoja gavėja informuoti vyriausybę apie finansinius interesų konfliktus, gaunamus pinigus iš užsienio šalių vyriausybių.

Liberis su Uhano universitetu bendradarbiavo nuo 2011 metų. Tai vyko be Harvardo universiteto žinios. Be to, 2012-2017 metais jis buvo šio Kinijos universiteto projektų ekspertu ir skatina juos vogti konfidencialią informaciją. Manoma, kad už tokias paslaugas gaudavo po 50 tūkstančių dolerių per mėnesį, 158 tūkstančius pragyvenimo išlaidų ir 1,5 milijono už laboratorijos sukūrimą universitete.

Kontraktas su Uhano universitetu reikalavo iš Liberio „deklaruoti tarptautinio bendradarbiavimo projektus, užsiiminėti pedagogine veikla, rengti tarptautines konferencijas, teikti paraiškas patentams ir šio universiteto vardu skelbi mokslinius straipsnius.

Apie JAV ir Kinijos mokslininkų bendradarbiavimą koronaviruso konstravimo darbuose jau esu rašęs straipsnyje „Kas iš mėgintuvėlio paleido koronavirusą? Įrodymai, kad jis buvo pagamintas karinėse laboratorijose (video)“.

COVID-19 ir Fort Detrick karinė biolaboratorija


Žemiau pateikiu dr.Joseph Mercola straipsnio „Kodėl mokslininkas iš karinės Fort Detrick biolaboratorijos turėjo mirti“ ištraukos vertimą, kuriame pasakoja apie JAV karinės biolaboratorijos istoriją ir jos galimą indėlį sukuriant COVID-19. Straipsnio ištrauką išverčiau pagal publikaciją portale www.naturstoff-medizin.de (Warum ein Wissenschaftler aus dem Biowaffenlabor sterben musste.)


(…) Fortas Detrick Frederike/Merylende yra JAV armijos medicinos tyrimų įstaiga. Labiausiai pagarsėjęs Fort Detrick tuo, kad ten vykdomi biomedicinos tyrimai ir jų įdiegimai.

Šiandien JAV armijos medicinos užkrečiamųjų ligų tyrimų institutas (U. S. Army Medical Research Institute of Infectious Diseases) yra daugiau nei 50 kvadratinių kilometrų plote ir apima 600 pastatų, kuriuose atliekami mirtinų biologinių medžiagų, tokių kaip Ebolos, raupų ir juodligės sukėlėjų tyrimai. Kai beveik prieš 80 metų buvo pastatytas Detrick fortas, ši vieta buvo pasirinkta todėl, kad ji nuošali (1).
Tuo metu atokumas buvo didžiulis pliusas, nes Fort Detrick biologiniai ginklai turėjo būti labai slaptai. Antrojo pasaulinio karo metu kovinės biologinės medžiagos buvo skaitomos labai pavojingomis. (...)Iš Fort Detrick licenzija buvo atimta 2019 metais, dabar ten testuojama COVID-19 vakcina

Fort Detrick iki šiol kelia abejones. Apsaugos nuo maro agentūra CDC atėmė iš šios įstaigos licenziją tirti griežtai kontroliuojamus patogenus 2019 metais. Patikrinimo metu CDC nustatė, kad nesenai įrengta ir cheminių medžiagų pagalba veikianti nukenksminimo sistema gali nepakankamai išvalyti įstaigos nuotekų vandenį. Tai reiškia, kad mirtini patogenai galėjo patekti į aplinką.

2019 metais buvo pranešta apie tokius du atvejus (14). CDC inspektoriai ne tik nustatė nukenksminimo sistemos mechaninius pažeidimus, bet ir apkaltino tyrėjus taisyklių nesilaikymu. 2009 metais Fort Detrick buvo laikinai uždarytas po to, kai buvo rastos neištirtų patogenų atsargos.

Po 2001 metų įvykusių teroro aktų su juodlige, kurių pėdsakai taip pat vedė į Fort Detrick, taisyklės nukenksminimo kovinių biologinių medžiagų buvo sugriežtintos. Dienraštis The Independent rašė (15): „FTB pagrindiniu įtariamuoju 2001 metų byloje buvo Bruce Ivins, vyresnis bioginklo tyrėjas iš Fort Detrick. Jis nusižudė 2008 metais – prieš tai, kai FTB apkaltino jį teroro aktų rengimu.“

2019 metų lapkritį CDC dalinai atšaukė apribojimus Fort Detrick, tačiau tyrimų SARS-CoV-2, kaip pranešama, tai nepalietė. 2020 metų kovą CDC pranešė, kad Fort Detrick vėl pilnai gali dirbti (16). Nuo tada kariniai Fort Detrick mokslininkai testuoja COVID-19 vakcinas ant laboratorinių gyvulių, o sekančiame etape potencialios vakcinos turi būti testuotos ant žmonių (17).

Papildomi eksperimentai su COVID-19 toliau vykdomi. Pranešama, kad Fort Detrick pirmąjį COVID-19 pavyzdį iš CDC gavo vasario pabaigoje. „Su šia kultūra mes galime ištirti apie 300 vaistų ar junginių“, - „Fox News“ pasakojo viruso tyrinėtoja Sheli Radoshitzky. "Naudodami šią robotizuotą sistemą, mes pridedame junginius, o po to perkeliame kultūros indus į izoliuotą sistemą, kur pridedame virusą." (18).
Trumpai tariant: Praėjus keliems mėnesiams po to, kai dėl nutekėjimo įstaiga turėjo būti uždaryta, Fort Detrick dabar ne tik turi SARS-CoV-2, bet ir aktyviai augina viruso atsargas, kad galėtų išbandyti tolesnius gydymo metodus ir vakcinas (19).

Iš Fort Detrick sekama sveikatos būklė

Fort Detrick taip pat yra būstinė Nacionalinio medicininės žvalgybos centro (NCMI) - žvalgybos agentūros, kurios veikla nukreipta į ligų protrūkius visame pasaulyje. NCMI dirba virusologai, toksikologai, gydytojai ir kiti specialistai, kurie dirba su perimtomis komunikacijomis, palydovų nuotraukomis ir netgi su socialiniais tinklais, o paskui dalijasi savo išvadomis su JAV kariškiais ir kitomis vyriausybės struktūromis.

„NCMI turi prieigą prie informacijos srautų, kurių neturi Pasaulio sveikatos organizacija, Ligų kontrolės centrai ar kitos organizacijos“, - „NBC News“ sakė buvęs NCMI pareigūnas Denis Kaufman (20).

Manoma, kad NCMI buvo perspėtas prieš mėnesį iki tol, kai COVID-19 buvo paskelbta globalia pandemija. Dabar centras stebi pandemijos eigą ir, pavyzdžiui, tiria, ar užsienio šalių vyriausybės teikia melagingą informaciją apie ligą.

Kartu su NSA NCMI išfiltravo „medicininį SIGINT [naujienų signalus]“ iš perimtų labdaros organizacijų pranešimų, užsiimdama tokiomis temomis, kaip „SARS Kinijoje, cholera Liberijoje ir dizenterija, poliomielitas ir cholera Irake“ (21). Žvalgybos duomenys, pavyzdžiui, jų taip pat gali būti gauti iš medicinos prietaisų ir fitneso-trekerių. 2016 metais „The Intercept“ (22).

„Po 13 metų ypač įsimenamos bendros pastangos surinkti medicininį SIGINT. Vis daugiau medicinos prietaisų ir fitnes-trekerių prijungiama prie interneto, o tai atveria visiškai naujas galimybes gauti žvalgybos duomenis, už epidemijų ir bioginklo ribų, atlikti tikslesnį monitoringą ir priežiūrą.“

NSA vadovo pavaduotojas Richardas Ledgettas birželį teigė, kad žvalgybos agentūra tiria teorinę galimybę panaudoti biomedicininius prietaisus, tokius kaip širdies stimuliatoriai, stebėti pasirinktus žmones. Tačiau net jis pripažįsta, kad dažnai yra lengvesnių būdų ką nors šnipinėti.

Teksaso nacionalinė laboratorija bendradarbiauja su 70 valstybių, tarp jų su Uhano laboratorija

Teksaso universitetui priklausanti Galvestono nacionalinė laboratorija (Galveston National Laboratory,GNL) yra aukščiausio saugumo lygio įstaiga (BSL4); ten jie dirba su labai pavojingais patogenais. Šiuo metu vykdomi GNL tyrimai. Tikrinamos maždaug 24 sutartys su Kinijos universitetais ir technologijų įmonėmis, ryšiai su Virologijos institutu Uhane ir mokslininkais, kurie dirbo nacionalinio saugumo vardu ir perdavė tyrimų rezultatus.

Tuo tarpu populiarėja teorija, kad SARS-CoV-2 kilusi iš biologinio ginklo laboratorijos Kinijos didmiestyje Uhane. Teksaso universitetas paskelbė pranešimą spaudai, kuriame teigiama, kad GNL bendradarbiavo su daugiau nei 70 šalių biologinio saugumo klausimais. Tai gali būti pavojaus signalas, - „Fox News“ sakė Stephanie Segal iš Strateginių ir tarptautinių studijų centro (CSIS) (23).

„Glaudesnis JAV ir Kinijos bendradarbiavimas atitinka bendrą mokslo tendenciją dėl tarptautinio bendradarbiavimo. Duomenys taip pat rodo, kad abi šalys yra labiau priklausomos nuo dvišalio bendradarbiavimo nei nuo bet kurios kitos šalies.“

"Tuo pat metu Amerikos žvalgybos agentūros kaltina Kiniją pasinaudojant moksliniu bendradarbiavimu ir „vagiant naujoves“, dr. Francis Collins, NIH sveikatos agentūros direktorius, 2018 metais paskelbė įspėjimą maždaug 10 000 akademinių JAV institucijų, kad biomedicininiams tyrimams gresia pavojus iš užsienio. Įpusėjus COVID-19 pandemijai, šiuo metu nuodugniai tiriami visi ryšiai tarp Uhano ir Amerikos universitetų, „Fox News“ pasakojo Patrickas Croninas iš Hudsono instituto (24).

„Iš pradžių lėtai fokusuojamės į tai, kiek Kinija naudojasi mūsų atvirais universitetais, o taip pat medicinos, biologinėmis ir kitomis mokslinėmis laboratorijomis [...] 2019 metų pabaigoje FTB ir NIH paskelbė, kad tirs 180 atskirus atvejus, susijusiu su daugiau nei septyniasdešimčia objektų. "

Beveik visais atvejais įtariamas biomedicinos tyrimų rezultatų vagystes įvykdė Kinijos piliečiai arba kinų kilmės amerikiečiai. Kinija pamažu rado savo kelią į valstybines tyrimų laboratorijas.“

JAV yra tik keturiolika 4 apsaugos lygio (BSL4) biologinių laboratorijų. Kiti tokie objektai yra Kinijoje, Argentinoje, Australijoje, Brazilijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Gabone, Vengrijoje, Indijoje, Italijoje, Kanadoje, Rusijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Pietų Afrikoje, Taivane, Čekijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Kodėl aš pasirinkau šio straipsnio iliustracijai apjungtas Džo Baideno ir koronaviruso nuotraukas? Aš jas sujungiau dėl tiesioginio ryšio.

Atsakykime sau į klausimą: kam šis virusas buvo naudingas? Kam jis padėjo ateiti į valdžią? O kas rėmė Džo Baideną? Ar tai ne stambiausias transnacionalinis finansinis kapitalas, kuris sumanė „Covid-19: Great Reset“? Ar ne atsidėkodamas už paramą rinkimuose Baidenas į savo administraciją įtaisė keturis investicinio fondo BlackRock, kurio aktyvai jau pasiekė 8.7 trilijonų USD, buvusius darbuotojus? O kas uždirbo iš „pandemijos“, ar ne Baideno rėmėjai „Amazon“, „Apple“, „Microsoft“, „Facebook“, „Google“, ne Bigpharma, pinigų spausdintojai iš FRS? O kas net tolimoje JAV kolonijoje Lietuvoje buvo atvesti į valdžią amerikonų išrastu rinkimų falsifikavimo metodu – balsavimo paštu, kai ši rinkimų falsifikavimo operacija truko vos ne savaitę? O kas buvo atvestas į valdžią? Tikri Baideno pasekėjai, satanistai, kurių tikslas – sugriauti Lietuvą, šeimas, moralę, sunaikinti žmogų. Tai marazmatiko Baideno ir jo išsigimusios satanistų administracijos kopija, kurie normaliam žmogui tegali sukelti vien šleikštulį.

PSO ekspertai po viešnagės Kinijoje nepranešė, ar jiems pavyko ir ar jie išskyrė šikšnosparnių koronaviruso štamą RaTG13, kuris, Kinijos mokslininkų tvirtinimu, artimiausias COVID-19 sukėlėjui.

Mano nuomone, kol nėra atrastas tarpinis šeiminikas, tol kalbos apie gamtinę SARS-CoV-2 kilmę neturi jokio pagrindo.

JAV – vienintelė valstybė pasaulyje, turinti šimtą karinių biologinių laboratorijų įvairiose valstybėse. Jos atsirado daugelyje postsovietinių valstybių: Ukrainoje, Gruzijoje, Kazachstane ir t.t. Kinijos Uhanio laboratorija, buvo finansuojama iš JAV, dirbo bendrus darbus su JAV mokslininkais, iš šios šalies gavo visas darbui reikalingas ląstelių kultūras ir t.t.

Baideno administracija buvo labai nepatenkinta, kad PSO savo ataskaitoje nenurodė Kinijos, kaip COVID-19 pandemijos kaltininko, o SARS-CoV-2 viruso kilmės klausimą paliko atviru.

Kaip sako išmintinga lietuvių liaudis: „Ant vagies kepurė dega“

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą