2021-03-02

Didžiojo šeimos gynimo maršo organizatorių pranešimas spaudai

 

Didžiojo šeimos gynimo maršo organizacinis komitetas pirmadienio vakarą apsvarstė einamuosius klausimus, dalinosi darbais ir priėmė nutarimus. Nutarta, kad generalinis informacinis rėmėjas bus žiniasklaidos gupė “Respublika“. Rėmėjai: INFA, Karštas Komentaras, Kauno Forumas ir Minfo.

Gausiai į pagalbą siūlosi žmonės iš tolimiausių Lietuvos kampelių, buriasi koordinatorių grupės miestuose ir miesteliuose. Juos koordinuoja Adelina Sabaliauskaitė (vakarų Lietuva) ir Vitolda Račkova (rytų Lietuva). Norintys prisidėti ir padėti savo regionuose, rašykite adresu: 

seimumarsas2021@gmail.comRuošiama dalyvio atmintinė, kurioje bus nurodomos gairės, kaip elgtis tam tikrais atvejais, leidžiamos atributikos naudojimas ir bendrosios renginio taisykles. Koloną seks techninės pagalbos ir apsaugos ekipažai.

Ruošiamas renginio tinklalapis, kuriame bus skelbiama visa su renginiu susijusi informacija. Jis bus viešai paskelbtas jau artimiausiomis dienomis. Jame galėsite rasti kontaktinius asmenis, renginį palaikančias organizacijas ir remėjus bei karščiausias naujienas.

Planuojama live video ir radijo transliacija. Dirbama su reklamos agentūra, kuri ruošia logotipus ir vaizdines priemones bei atributiką. Dalyviams bus pateikta informacija, kur bus galima įsigyti su renginiu susijusią atributiką – vėliavas, kepurėles, marškinėlius ir t.t.

Į anglų kalbą išverstas kvietimas į Didįjį šeimos gynimo maršą, kuris bus nusiųstas į daugumą pasaulio organizacijų, kurios palaiko tradicinės šeimos sampratą, bus paprašyta jų palaikymo ir kviečiama dalyvauti. Jau sulaukėme pareiškimų dėl dalyvavimo iš kaimyninių šalių. Mūsų akcija įgauna tarptautinį pobūdį ir palaikymas auga ne dienomis, o valandomis.

Šeima, kurią sudaro Mama, Tėtis ir Vaikai, turi būti ir bus apsaugota!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą