2021-03-14

Il Giornale: Reakcija į Covid-19 vakcinas surišta su ADE reiškiniu

 

Šiandien italų dienraštyje Il Giornale pasirodė straipsnis, skirtas Covid-19 vakcinoms ir antikūnų priklausomam infekcijos sutiprinimui (angl. antibody-dependent enhancement, ADE).

Portale rašoma, kad tiems, kas turi natūralius antikūnus, vakcina gali sukelti „tikrą pragarą“: tai ADE. Tai priklauso ne nuo vakcinos, o nuo to kokiu virusu buvo užsikrėsta anksčiau ir ar yra natūraliai susiformavusių antikūnų.

Žinomas italų profesorius Fabrizio Salvucci tvirtina, kad neadekvačios organizmo reakcijos priežastis ne vakcina Astra Zeneca, Pfizer ar kita. Reikia būti labai atidiems ADE fenomeno išsivystymui. Tai sustiprinimas uždegimo reakcijos priklausomos nuo antikūnų. Uždegimas dėl antikūnų stiprėja geometrine progresija.

Kas yra ADE?

Šis reiškinys buvo atrasta 1977 metais, tiriant susirgimą tropinę karštligę, nuo tada buvo pripažintas kitiems virusams, tarp jų ir koronavirusų šeimai.Michailas Supotnickis, atsargos medicinos tarnybos pulkininkas, biologijos mokslų daktaras, autorius knygų apie apsaugą nuo biologinio ir bakteriologinio ginklo, taip paaiškino ADE fenomeną:

„Yra toks fenomenas antikūnų-priklausomas infekcijos sustiprinimas. Tai aprašyta ne tik koronavirusui, bet ir dešimtims kitų infekcijų. Dauguma jų sustiprina infekciją, kai jų titras sumažėja iki sub.neutralizuojančio lygio. Citokinų audrą kaip tik sukelia antikūnų sustiprinama infekcija. Esant mažoms koncentracijoms antikūnų, prie sub.neutralizuojančio lygio, antikūnus virusas suriša su makrofagais, virsta netirpiais kompleksais ir pašalinami iš organizmo per inkstus. Bet kada antikūnų koncentracija sumažėja iki tam tikro lygio, tai virusas susiriša su antikūnu. Makrofagas įsileidžia į save virusą. Ten antikūnas atsiskiria nuo viruso ir virusas pradeda savo gyvenimą. Ima gyventi makrofage.

Kas vyksta? Jei paprastai, virusas susiriša su organizmo endoteliu, kada atsiranda antikūnai sub.neutralizuojančioje koncentracijoje. Virusas ima plisti per imuninę sistemą. Tai viena iš citokininės audros priežasčių.

Egzistuoja dvi imunologijos: tikra ir politkorektiška, kad vakciną pardavinėti. Gydytojai labai bijo, kad juos nepavadintų antivakcinatoriais.“

Dr. M.Supotnickis be to pasakė: 

„Gydytojams dėsto labai primityvią imunologiją, kuri leidžia jiems dirbti nemokamais dileriais vakcinacijos kabinetuose. Imunologiją jie žino felčerių lygyje. Suleido vakciną ir gavo antikūnus. Ką tai reiškia. Antikūnai gali atlikti įvairias funkcijas, bet apie juos dėstydami gydytojams duoda tik jų fiziko-cheminę kvalifikaciją. Per Rusijos valstybinę televiziją aiškina, kad vakcinavo, tuoj susiformuos G-antikūnai. Bet G-antikūnai tai fiziko-cheminė klasifikacija. Tai tokia sunkiosios jų grandinės molekulinė masė. Tai neparodo, kad šitie antikūnai apsaugo. Tai nieko nereiškia, nes nežinomas koks šitų antikūnų apsauginis titras. Ryt jūs išmatuosite titrą, jis bus vienas, sekančią dieną jis bus kitas. Klausimas dėl taip vadinamų „antikovidinių pasų“. Kas tai per „filkina gramota“. Jeigu kas yra matavęs antikūnų titrą tai žino, kad kovidiniai pasai – fikcija. Tai daroma tam, kad kuo daugiau žmonių įtraukti į vakcinavimo procesą. Pacientas turi žinoti visus pašalinius efektus, kurie gali atsirasti taikant imuninį preparatą. Kinai pastebėjo, kad sunkiau serga tie pacientai, kurie turi aukštą antikūnų titrą“.
Būtinis serologiniai tyrimai prieš vakcinavimą

Prof. Maga (Pavia) ir Prof. Galli (Sacco di Milano) ir daugelis kitų specialistų mano, kad prieš skiepijant turi būti atliktas paciento kraujo tyrimas. „Jūs turite būti įsitikinęs, kad pacientas nebuvo kontaktavęs su virusu ir neturi antikūnų, priešingu atveju, jūs, tikėtina, patirsite ADE reiškinį“, - pasakė profesorius.


Atvejai Perudžoje

Prof. Fabrizio Salvucci papasakojo apie medicinos sesutę iš Perudžos, kuri priblokšta nuo skaičiaus žmonių, kurie nukentėjo nuo Covid vakcinavimo. Tai ADE efekto pasekmė. Šis reiškinys čia tapo dramatišku. „ADE reiškinio rizika didelė, ir jeigu vakcinuojama, pacientai gali mirti nuo infarkto ar nuo embolijos“, - mano prof. F.Salvucci.

Nuorodos:

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/reazioni-ai-vaccini-covid-legate-fenomeno-ade-1930866.html

https://lebionka.blogspot.com/2021/02/pulkinimkas-supotnickis-apie.html
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą