2018-01-05

Europos kultūros praturtinimas: pabėgėlis somalietis gimdymo namuose prievartavo gimdyvę italę, o du jauni arabai graibė senyvą vokietę


Tai tik du pavyzdžiai, iš begalinės daugybės MIP aprašytų pavyzdžių, parodančių, kaip pabėgėliai iš Afrikos ir Azijos „praturtina“ Europos kultūrą. Mes visi turime džiaugtis tuo ir laukti, kada pabėgėliai ims aktyviai turtinti ir Lietuvos kultūrą.Sausio 2 dieną La stampa.it aprašė šokiruojantį pabėgėlio iš Somalio nusikaltimą. 38 metų prieglobsčio prašytojas somalietis Ali Abdela gruodžio 31 dienos antroje pusėje prasmuko į Šventojo Eugenijaus ligoninę Romoje. Ten jis pavogė žalius medicinos sesutės drabužius ir įsiveržė į 43 metų gimdyvės palatą, parvertė ją ant šono, o pats ėmė prieš ją masturbuotis. Išgirdę moters šauksmą, į palatą atbėgo gydytojos ir dvi medicinos seserys. Atvykusi policija areštavo nusikaltėlį. Jis kaltinamas seksualine prievarta sunkinančiomis aplinkybėmis ir vagyste.


Vokietijos mieste Stadtallendorf (Hessen) sausio 2 dieną netoli prekybos centro du arabai ėmė graibyti už krūtų 75 metų vokietę. Kada moteris aktyviai pasipriešimo, arabai ją išvadino „Hitlerio motina“. Portalas Pi-news informuoja, kad pabėgėliai paieškomi.

Kelno stotyje pabėgėlis iš Nigerijos atlieka savo reikalus ir turtina Europos kultūrą

Nuorodos:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą