2019-10-08

Alkoholizmo žala sveikatai: abstinento Vladimiro Putino ir alkoholiko Žano Klodo Junkerio palyginimasVisi žino, kad alkoholizmas yra sunki liga, naikinanti žmogaus asmenybę ir sveikatą. Viena, kai alkoholikas dirba neatsakingą darbą. Jis tuomet yra mažiau pavojingas visuomenei. Žymiai blogiau, kai alkoholikas yra paskiriamas į atsakingą postą.

Chrestomatinis akoholiko pavyzdys yra ES komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris. Esu parašęs kelis straipsnius, skirtus šio neadekvataus žmogaus elgesiui, jo girtoms išdaigoms, darančioms gėdą visiems ES gyventojams.


Junkeris yra gimęs 1954 metų gruodžio 9 dieną, jam greitai 65 metai. Jo išvaizda – kaip 75 metų senelio. Priežastis – nesveikas gyvenimo būdas.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas – abstinentas. Jam spalio 7 dieną sukako 67 metai (1952). Išoriškai jis atrodo žymiai jauniau. Aš net nelyginu jo ir Junkerio iškalbos, elgesio, erudicijos. Tai nepalyginami dydžiai.

Manau, kad mano sumontuotos Putino ir Junkerio nuotraukos gali būti vaizdinė medžiaga paskaitai apie alkoholizmo žalą sveikatai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą