2017-11-23

Sorošo finansinės mafijos gauja vėl atsuko juodą migracijos kraną į Europą


Europos tautų lydymo katilas turi du pagrindinius kranus: kiek pajuodusį – arabišką ir visai juodą – afrikietišką. Jais globalistai modeliuoja, kokios spalvos europietį rasių kryžminimo būdu jie nori sukurti. Kai jie mano, kad būsimas europietis nuo atvykusių arabų netaps pakankamai juodu, tuomet jie atsuka juodą kraną. Lapkričio 23 dieną kraną vėl atsuko. Į Siciliją ES pakrančių apsaugos agentūra Frontex ir migrantų „taksi“ dirbančios Sorošo NVO atvežė 1100 afrikiečių. Breitbart rašoma, kad Italija yra davusi Libijos vyriausybei 10-15 milijonų eurų, kad ši sustabdytų migraciją. Partijos „Šiaurės lyga“ vadovas Matteo Salvini apkaltino Italijos vyriausybę, kad „ji skatina nelegalią migraciją“ ir organizuoja nemokamą perkėlimą migrantų į Italiją. Senatorius Roberto Calderoli, iš „Šiaurės lygos“ partijos, apkaltino vyriausybę „sąmoningu nelegalios imigracijos skatinimu“. Jis paklausė, kodėl Frontekso ir NVO laivai veža imigrantus iš Libijos teritorinių vandenų? „Tiesiog tam, kad mes norime, kad imigrantai atvyktų čia“, - pasakė jis.

Atvežtiems juodos rasės reproduktoriams ES globalistai leidžia nevaržomai prievartauti europietes, be to juos specialistai treniruoja, kaip šiems per socialinius tinklus geriau prisigretinti prie baltųjų moterų, kurios nuo juodų prievartautojų slapstosi savo butuose, ir trukdo atlikti paskirtį - reprodukuoti "kiekybės žmogų", antrarūšį vergą, kurio paskirtis tarnauti „kokybės žmonėms“ – žydiškam elitui. Tai ne fantazija, tai Europos Sąjungos „tėvo“ Kudenchove Kalergi kūrinio „Praktinis idealizmas“ (1925) esminė idėja.“

Tyrimai parodė, kad dėl migrantų antplūdžio 49 procentai Italijos gyventojų jaučiasi svetimais savo šalyje. Geriausiai savo šalyse jaučiasi Japonijos ir Izraelio gyventojai, kurių vyriausybės griežtai riboja imigraciją. Rugsėjo mėnesį atlikti tyrimai rodo, kad 7 iš 10 italų galvoja, kad šalyje per daug imigrantų.


Tai, kad nelegalių migrantų vežimas į Europą yra gerai organizuota ir globalistų remiama operacija, kalba tai, kad, pavyzdžiui, migracija į Kanarų salas buvo sėkmingai sustabdyta: visi migrantų laivai buvo tempiami atgal prie Afrikos krantų, o į Kanarų salas prasibrovę afrikiečiai buvo nedelsiant deportuojami. Jau vien šis palyginimas akivaizdžiai parodo, kad migracija iš Afrikos į Italiją yra gerai organizuota operacija. Šio straipsnio autorius ne kartą publikavo duomenis apie organizacijas ir asmenis finansuojančius migrantų perkėlimą į Europą. Viena iš žymiausių personų yra Dž.Sorošas, Rotšildų klano tarnas, minimi ir kiti SNO ir ES veikėjai dirbę Rotšildų Goldmas Sachs banko atsakingais darbuotojais.“


Globalistiniai rasių kryžminimo eksperimentai.

Tuometinis Vokietijos finansų ministras Volfgangas Scheuble yra tiesiai pasakęs, kad reikia „pagerinti baltąją rasę“. Todėl nei kiek nenuostabu, kad įvyko masinis moterų išprievartavimas Naujųjų metų naktį Kiolne, kad moterys sistemingai prievartaujamos Vakarų Europoje, o ES valdžia tai slepia nuo visuomenės ir toleruoja, kad į Europą vežamiems imigrantams rengiami specialūs kursai, kaip geriau poruotis su europietėmis.


ES „tėvas“ masonas Kudenchove Kalergi, savo veikale „Praktinis idealizmas“ rašė: „Tolimos ateities žmogus bus sumaišyto kraujo. Rasės ir klasės išnyks pasekoje įveikimo erdvės, laiko, prietarų. Būsima eurazijinė-negroidinė rasė, išoriškai panaši į senovės egiptiečių, pakeis tautų įvairovę asmenybių įvairove“. T.y. Europos vystymasis Kudenchove-Kalergi atrodė tokiu būdu: europiečiai susimaišo su kitomis rasėmis ir tautomis ir išnyksta kaip skirtingos nacijos, o jų elitas bus pakeičiamos žydų dvasine vadų kasta.

2016 metais, 176,554 migrantų iš Afrikos išsilaipino Italijoje – aštuonis kartus daugiau negu 2014 metais. 2015 metais buvo 103,792. 2014 metais buvo 66,066. 2013 metais buvo 22,118. Per paskutinius keturis metus 427,000 migrantų atvyko į Italiją. 2017 metais iš Afrikos nuo metų pradžios jau atvyko apie 120000 nelegalių migrantų.

Nigerijos diplomato pateikti migracijos skaičiai rodo, kad globalistų skelbiama statistika yra melas. Jis pranešė, kad 2016 metais į Europą atvyko 602000 nigeriečiai.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pasakė, kad tarptautinis mafijozis Džordžas Sorošas yra pareiškęs, kad šiais metai į ES atveš 1 milijoną nelegalių migrantų iš Afrikos. ES nieko nedaro, kad sustabdyti šį procesą, užkardyti tarptautinį nusikaltėlį Sorošą ir jo sponsorius.

Džordžas Sorošas kaltino Vengrijos vyriausybę, kad kaltinimai jam dėl migracijos į Europą organizavimą yra išgalvoti.

Vengrijos premjero Viktoro Orbano teiginiai apie „Sorošo planą“, kurį neigė Sorošas, pasitvirtina. Su Sorošu susijusios NVO reikalauja priimti į ES 540000 imigrantų iš neturtingų valstybių. Apie tai prakalbo NVO Tarptautinio gelbėjimo komitetas pirmininkas David Miliband, kuris yra buvęs Britanijos užsienio reikalų ministru.

Dabar mes jau tvirtai galime tvirtinti apie juodosios migracijos organizaciją.

-Už kiekvieną juodą migrantą tarptautinio mafijozio Sorošo NVO moka kontabandininkams po 500 eurų.
-Globalistų finansuojamos NVO bendradarbiauja su prekeiviais žmonėmis.
-Nelegalius migrantus NVO veža iš Libijos teritorinių vandenų ir juos veža ne į artimiausią uostą, kaip numato Tarptautinė jūrų teisė, bet į už 250 kilometrų esančią Italiją.
-ES pasienio tarnyba „Fronteks“ tapo nemokamu nelegalių migrantų taksi į Europą.

Servizas migrantams iš Afrikos į Europą „viskas įskaičiuota“.

Kontrabandistai dabar siūlo Kamerūno imigrantams iš Maroko į Kasablanką kelionės servizą „viskas įskaičiuota“. Liuks paketas kainuoja 4500 eurų.

Tarptautinė migracijos agentūra mano, kad į Ispaniją atvyko 18000 afrikiečių. Dauguma atvyksta per Ispanijos anklavus Afrikoje Ceuta ir Melilla.


Tenka apgailestauti, kad ir Lietuvos valdžia tarnauja Sorošo mafijos sindikatui ir į Lietuvą veža "juodą auksą", kurį ji naudos "naujų genetinių kompozicijų lietuvio sukūrimui", kaip sakė ES komisaras Vytenis Andriukaitis, vienas iš mūsų tautos judų.

Nuorodos:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą