2017-11-07

Sorošo sąrašas. Socialiniai parazitai Europos parlamente


Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas šiais metais ne kartą tvirtino, kad „egzistuoja Sorošo planas“, kuris numato perkelti milijoną migrantų iš musulmonų pasaulio ir juos paskirstyti tarp ES valstybių. „Mes galime užkirsti kelią šiam procesui, tiktai jei Europos Sąjunga vėl įgis suverenitetą, o taip pat kiekviena valstybė-dalyvė – sugebėjimą apginti savo sienas, - pareiškė jis. - Tada mes pajėgsime užbaigti migracijos fenomeną ir išvaryti visus tuos, kas įvažiavo neteisėtai. Gali būti, kad tai skamba griežtai, bet nemanau, kad problemą galima išspręsti kitaip“, kalbėjo jis.Atsakydamas į priekaištus, kad Vengrija ne „solidari“ su kitomis ES valstybėmis, Orbanas pasakė: „Mes negalime būti solidarūs su žmonėmis, kurių tikslas yra pakeisti europinę kultūrą ir kurie kėsinasi į mūsų identiškumą“.

Vengrijos premjero Viktoro Orbano žiniomis, „Sorošo projektas“ numato kiekvienais metais atvežti į Europą po 1 milijoną musulmonų, o kiekvieno jų išlaikymui priversti ES valstybes imti kreditus, kad kiekvienam pabėgėliui tektų po 29 000 eurų per metus iš šių kreditų.


226 socialiniai parazitai Europos parlamente

Prieš kelias dienas Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas nurodė Vengrijos specialiosioms tarnyboms patikrinti Sorošo „nekomercines organizacijas“.

„Sorošo tinklas, kuris siekia daryti povaikį Europos gyvenimui, turi būti atskleistas“, - pažymėjo Orbanas interviu KossuthFM, - Klausimas tame, kas tie vengrai, dalyvaujantys panašiuose procesuose?“

Tai iš naujo atkreipė dėmesį į DC leaks 2016 metų rugpjūtį paviešintą Džordžo Sorošo „Atviros visuomenės“ archyvą.

Kol visi juokėsi iš konspirologijos, kalbančių apie visagalį Sorošą ir liberalų sąmokslą, „Atvira visuomenė“ neleido laiko veltui. Dabar tai patvirtina dokumentai.

Bet svarbu, kad Sorošas veikia ne savo vardu. Greičiau, jis yra globalistinio tinklo avangardas. Tokiu būdu, suokalbis ir vieningas globalus tinklas veikia, kaip minimum, Europos parlamente. „Atvirosios visuomenės“ dosjė nurodomi 226 deputatai. Ten pažymima, kad jie jau bendradarbiavo su Sorošo organizacija ir „gali būti panaudoti vėl“.

Pastatyti savo žmones į tarptautines politines struktūras, kad jie užsiimtų liberalių projektų lobizmu - variantas garantuojantis sėkmę.

Europos Sąjungos parlamentą tiesioginiuose rinkimuose renka Europos Sąjungos piliečiai. Paskutinieji rinkimai vyko 2014 m. gegužės 25 d. Tai didžiausias pasaulyje daugiatautis parlamentas: 751 narys iš 28 valstybių atstovauja daugiau nei pusei milijardo piliečių. Lietuvai atstovauja 11 parlamentarų.

Pasirodo, mes nežinome, kokius žmones renkame, bet stebimės, kai jie balsuoja už imigraciją, „genderinę lygybę“, vienalytes santuokas, valstybių suvereniteto naikinimą ir panašias Sorošo „Atviros visuomenės“ programas, skirtas Europos tautų naikinimui.

Tarp Sorošo maitinamų EP socialinių parazitų daugiausiai social-demokratai, kairieji, ekologai ir „žalieji“.

Sorošo sąraše tik du Vengrijos atstovai. Kurie gi Lietuvos atstovai dirba ne Lietuvai, o Sorošui, kurie iš jų yra mūsų atžvilgiu socialiniai parazitai? Tai bandau išsiaiškinti.

Nuorodos:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą