2018-07-06

Salvini: nei vienas imigrantas neturi atplaukti su laivais prie Italijos krantų. Afrikiečių kontrabanda persikėlė į Ispaniją


Italijos vicepremjeras ir VRM vadovas Matteo Salvini spaudos konferencijoje pareiškė, kad jis nori pilnai blokuoti imigrantų atvykimą laivais.

„Tikslas, kad nei vienas žmogus neatvyktų laivu prie Italijos krantų“, - pasakė Salvini bendroje spaudos konferencijoje su Italijoje viešinčiu Libijos viscprezidentu Ahmed Maiteeq.


Salvini žodžiais, nuo tada, kai buvo paskelbta Italijos pozicija neįsileisti NVO laivų į savo uostus, jų neliko Libijos teritoriniuose vandenyse.

Prieš kelias dienas Salvini pasakė, kad afrikiečių kontrabanda užsiimančios NVO Italiją matys tik atvirutėse.

Savo Facebook paskyroje Salvini pažymėjo, kad jis nori skirti daugiau dėmesio realiems pabėgėliams šalyje. Tuo pačiu metu Salvini nori pagreitinti nelegalų deportavimą.

Savo priešrinkiminėje kompanijoje Salvini žadėjo deportuoti visus nelegalus, kurių Italijoje yra 600000 žmonių.


Migrantų kontrabandistai, pajutę Italijos pasipriešinimą, savo „juodąjį auksą“ ėmė transportuoti į Ispaniją. Šios šalies valdantieji stropiai vykdo Dž.Sorošo direktyvas ir gyvena su „atviromis sienomis“. Rezultato nereikėjo ilgai laukti. Per pusmetį imigracija išaugo 120%. Šiais metais į šalį atvyko 14 446 nelegalų. Vien tik birželio mėnesį - 6300 žmonių.

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą