2018-07-04

Weidel: Vokietija virto beprotnamiuBirželio 3 dieną Vokietijos Bundestage vyko debatai dėl šalies biudžeto. Pirmoji posėdyje pasisakė „Alternatyva Vokietijai“(AfD) frakcijos lyderė Alice Weidel. 

Savo pasisakymą ji pradėjo kritika ginčo tarp valdančiųjų partijų KDS ir KSS prieglobsčio suteikimo klausimu. Veidel pareiškė: „Vokietija virto beprotnamiu, o federalinio kanclerio administracija – tai jo vadavietė“. Savo kreipimesi į Merkel Weidel pasakė, kad ji kaip kanclerė žlugo visomis prasmėmis, ir privalo kaip galima greičiau palikti savo postą.

Weidel savo kalboje pažymėjo Merkel valdžios nesėkmes energetikos srityje, jos kovą su automobilių gamintojais, kreditavimą žlugusios Graikijos ekonomikos vokiečių mokesčių mokėtojų ateities sąskaita.


Vokietija, Weidel žodžiais, yra „gudri hippi-valstybė, kuri nesugeba racionaliai veikti".  Ponia Merkel „patyrė nesėkmę visose srityse, ji nieko nepasiekė, be visų gudravimų sėdėti kanclerės kėdės, jau senai sulaužė koaliciją. Ir tam jie skaldo Vokietiją, tam jie skaldo Europą, tam jie skaldo ir ardo savo nestabilią koaliciją ir pribaigia savo nuosavą partiją. Taip kad pabaikite gedulingą žaidimą ir, prašau pasitraukite nuo jo!“

Tuo Merkel kritika nepasibaigė. Laisvųjų demokratų lyderis Kristian Lindner pareiškė, kad vyriausybė nuo 2015 metų užsiima asmeninėmis problemomis ir dar pabėgėlių krize, o ne Vokietijos problemomis. Lidnerio žodžiais, Zeehoferis sugeba suskaldyti sąjungą, bet ir kelia grėsmę visai vyriausybei.

Šaltinis:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą