2018-10-17

Graikijos Lesbo salos kryžių ištiko Vilniaus trijų kryžių lemtis. Kada vėl Lietuvoje ims griauti kryžius, kurie "žeidžia žydų bendruomenę"?1950 metais sovietinis komunistinis režimas susprogdino Vilniaus tris kryžius. Praėjusiais metais Lidl užtušavo Kauno ir Graikijos kryžius reklaminėse nuotraukose, o 2018 metų spalio mėnesį Graikijoje kryžius ėmė sprogdinti valdantys kairieji neokomunistai.

Didžiulį kryžių Lesbo saloje nuvertė, nes jis „žeidžia musulmonų imigrantus“.

Mitologinė Graikijos Lesbo sala mūsų dienomis yra geriau žinoma kaip atramos centras prekeiviams žmonėmis ir konfliktų, kurie kyla dėl kontrabandistų laivų.Spalio pradžioje buvo pranešta, kad milžinišką stačiatikių kryžių nuvertė. Jis trukdė „tarpkultūriniam bendravimui“. Neva musulmonus migrantus jis žemino. Šis kryžius buvo pastatytas ant Apellia uolos, kad atminti jūroje žuvusius.

Vietinių liberalų-idiotų grupė sulaukė palaikymo NVO, kurios čia vysto pabėgėlių industriją. Kryžius, neva, trukdė migrantams plaukti į salą. Taip buvo aiškinama salos valdžiai, kuri pakluso nepagrįstiems reikalavimams. Dauguma salos gyventojų protestuoja prieš šį vandalizmą.


Kada Lietuvos valdžioje esantys komunistai atsivertėliai linkevičiai ir liberalai ortodoksai šimašiai ims versti kryžius?

URM ministras Linas Linkevičius, kuris sovietmečiu tarnavo okupacinei komunistų valdžiai, vakar per LRT aiškino, kad generolą Vėtrą jis šmeižė todėl, kad Lietuvos partizanų atminimas „žeidžia žydų bendruomenę“.

O kaip su kryžiais? Juos irgi griausime, nes jie irgi žeidžia žydų bendruomenę? Juk kryžiai trukdo tiems, kas gyvena pagal Talmudo įstatymus.

Štai kas sakoma 100 Talmudo įstatymų sąvade -„Šulchan Aruch“:

Įsakymas 4.
Kuomet tenka susitikti akumą su kryžiumi, tuomet žydui griežtai draudžiama palenkti galvą, nors ir būtent tą minutę jis meldėsi. Jeigu netgi savo maldoje prieitų prie tokios vietos, kur jam būtina nulenkti galvą (žydų maldose yra kai kurios vietos, kuomet jie būtinai nulenkia galvą), tai jis vis tik privalo to išvengti.
Įstatymas 9.
Praeidamas pro nusiaubtą akumų šventyklą, kiekvienas žydas privalo ištarti: „Šlovė Tau, Viešpatie, kad Tu sunaikinai šitą stabų šventovę“. Kuomet gi žydas praeina pro dar nepaliestą šventyklą, tada jis turi pasakyti: “Šlovė Tau, Viešpatie, kad Tu tęsi savo rūstybę ant piktadarių“.
O kuomet jis mato 600000 žydų kartu, tai privalo sakyti: “Šlovė Tau, Viešpatie, kad Tu tiek teisingai sukūrei juos“; kada gi jis mato akumų susirinkimą, tuomet jis privalo pasakyti:“Didelėje gėdoje bus jūsų motinai, ji paraudonuos pagimdžiusi jus!“.(Senasis Įstatymas: Jeremiejai 50:12).
Kada žydas eina šalia žydų kapinių, tai jam dera sakyti: „Šlovė Tau, Viešpatie, tad Tu taip teisingai sukūrei juos“; o prieš akumų kapines jis turi pasakyti: „Didelėje gėdoje bus jūsų motina ir t.t.“.
Kada žydas mato gerai pastatytus akumų namus, jis turi sušukti: „Namus išpuikusių sužlugdys Viešpats“, bet kada jis mato griuvėsius akumo namo, jis turi ištarti: “Viešpats yra Dievas atkeršijimo”.
Įstatymas 10.
Vakare, šabo išvakarėse, kiekvienas žydas, pamatęs apšvietimą, privalo kalbėti: “Šlovė Tau, Viešpatie, Sukūrusiam šviesą“; bet ten kur šviesa išeina iš šventyklos akumų, ten draudžiama dėkoti Dievui už naudojimąsi tokia šviesa.
Įstatymas 59.
Žydui draudžiama turėti malonumą ar naudą iš kokio nors kryžiaus ar religinio atvaizdo, kuriuos jis randa kaimuose, keliuose arba smulkiuose miestuose, nes jie išstatyti garbinimui ir nešvarūs žydui. Kada gi jis sutinka juos dideliuose miestuose, kur jie padaryti ne garbinimui, o tik papuošimui, tuomet jam nereikia taikyti įstatymo. Bet, iš kitos pusės, minimas draudimas galioja kiekvienam kryžiui, prieš kurį klaupia ant kelių.
Įstatymas 60.
Žydui griežtai draudžiami bet kokie malonumai arba nauda iš akumų šventyklos; pavyzdžiui, vasara vaikščioti jo šešėlyje, klausyti vargonų grojimo, arba žiūrėti nuostabų iš jo paveikslą su tikslu gėrėtis tuo.

Taigi, ponas ekskomuniste ir kolaborante Linkevičiau, dinamitą ir kirką į rankas ir pirmyn griauti kryžių, kad nesupikdyti „žydų bendruomenės“, kurią taip sparčiai gausinate Lietuvoje, kartu su prezidente Grbauskaite, „išimties tvarka“ dalindami tūkstančius Lietuvos pilietybių!

Lidl išpuolis prieš kryžius pernai

Pirmiausiai kliuvo Santorini salos cerkvėms. Ant pakuočių buvo ištrinti jų kryžiai.


2017 metų spalio mėnesį satanistinis Lidl pagamino nuotraukas Italijos bažnyčios Sant’Antonio, esančios kaime Dolceacqua, Italijoje su ištrintais kryžiais.Šiuo satanizmu „Lidl“ pernai užsiėmė ir Lietuvoje. „Prekybos tinklas „Lidl“, Kauno senamiestyje reklamuodamas naujai atidarytą parduotuvę, nuotraukos fone nutrynė visų matomų bažnyčių kryžius. Be krikščionybės simbolio liko Arkikatedra Bazilika, Vytauto bažnytėlė, Jėzuitų bažnyčia. Maldos namai nuotraukose stūkso tarsi begalviai. Galėtum pagalvoti, kad tai ne Arkikatedros, bet savivaldybės ar stoties pastatas,“ - rašoma Respublikoje.

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą