2018-04-08

Vengrai rinkimuose balsuoja už Orbaną ir už saugumą? Nėra abejonių, kad Vokietijos pavyzdys vengrus motyvuoja rinktis Orbano koaliciją (pildoma)


Šiandien, balandžio 8 dieną, Vengrijoje vyksta parlamento rinkimai. Vengrų parlamente 199 deputatai, 106 iš jų renkami vienamandatinėse apylinkėse pagal mažoritarinę sistemą. 93 deputatai į parlamentą patenka pagal partijų sąrašus. Kadencijos trukmė 4 metai.Prieš rinkimus atliktos apklausos parodė, kad valdančioji partija „Fides“, kuriai vadovauja premjeras Viktoras Orbanas, gali gauti 41% rinkėjų balsų. Opozicinė partija „Jobbik“ gali gauti 21% balsų, kitos opozicinės politinės jėgos: Socialistų partija ir grupė „politika gali būti kita“ - 18% ir 7% atitinkamai.


Viktoras Orbanas balsavo 8 val. 15 minučių. 15 valandą 50 minučių balsavusių jau buvo 54 procentai. Prie balsavimo dėžių visoje Vengrijoje išsirikiavusios didelės eilės.


Mano giliu įsitikinimu, vakar įvykęs teroro aktas Vokietijos Miunsteryje, kurio metu žuvo keturi žmonės, o dešimtys buvo sužeisti, pridėjo vengrams motyvacijos ateiti į rinkimus.


Vengrijoje nevyksta teroro aktai, nes Vengrija atsisakė priimti „pabėgėlius.“ Merkel režimas po kiekvieno teroro akto slepia informaciją, kiekvieną kartą „teroristas yra psichinis ligonis“. Vengrija neįsileidžia tų „psichinių ligonių“ į šalį, todėl čia nėra teroro aktų.

Linkiu vengrų tautai rinktis krikščionišką Europą, vengrų tautą ir Vengrijos valstybę. Esu įsitikinęs, kad mafijozis „Sorošas Vengrijoje nelaimės“.

18.30 val. balsavo 68,13% rinkėjų.  
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą