2018-06-24

Merkel svečias iš Eritrėjos sužalojo greitosios pagalbos gydytoją: išmušė dantis, sulaužė žandikaulį, sužalojo veidą


Penktadienį vakare Ottobrunn mieste, greta Miuncheno, Merkel svečias iš Eritrėjos metė viskio butelį į greitosios pagalbos automobilį ir sunkiai sužeidė gydytoją. Butelis išmušė mašinos langą ir viduje esančiai gydytojai sulaužė žandikaulį, išmušė kelis dantis, supjaustė veidą. Buvo diagnozuota kaukolės-smegenų trauma. Nukentėjo ir mašinoje buvęs sanitaras, jis supjaustytas stiklais. Šeštadienį šie „pabėgėliai“ buvo sulaikyti.


Gydytoja su sanitaru atvyko į senelių ir invalidų namus pagal iškvietimą, kad suteikti skubią pagalbą vienam iš gyventojų. Kai sanitaras-vairuotojas su gydytoja atvyko į iškvietimo vietą, pro šalį ėjęs girtas 20-tis Eritrėjos pilietis, Merkel-svečias, ėjęs su pažįstamu 17-mečiu iš Etiopijos, metė į greitosios pagalbos automobilį pilną viskio butelį.

Prieš medikų ataką, šiedu „juodieji briliantai“ sumušė dvi jaunimo centro darbuotojas. Policijai pavyko sulaikyti Merkel svečius. Sulaikant šie priešinosi. Eritrėjos pilietis - areštuotas. Jis kaltinamas dar keliais kūno sužalojimais. Etiopas po apklausos paleistas.

„Pabėgėlių“ išpuoliai prieš gydytojus tapo Vokietijos „norma“. Musulmoniškoje kultūroje viešpatauja jėgos kultas. Vokiečiai jiems-silpnoji pusė, todėl yra niekinami, jiems nėra jokio dėkingumo už veltui suteiktą gerbūvį. Vokiečiai atėjūnų skaitomi bepročiais, veltui dalinančiais savo turtą.

Vis daugiau vokiečių supranta, nepaisant nuolatinio jų kvailinimo MIP, kad chaoso kaltininkė Europoje yra Angela Merkel. Agentūros YouGov tyrimai parodė, kad 43 procentai vokiečių norėtų, kad „amžinoji“ kanclerė pasitrauktų. 15 procentai respondentų susilaikė nuo atsakymo.

Šaltinis:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą