2018-06-29

Nėra ką teisti: pabėgėliai nužudė 21-metį Berlyno parduotuvės pardavėją ir pabėgo namo. Nužudytiems galioja dvigubi standartaiVokiečių portale "Germania" rašoma: "norėdamas padėti savo motinai, 21-metis Van Duk Vit Trong neteko gyvybės. 2017 metų gruodžio 5 dieną studentas ir pardavėjas buvo nužudytas visą parą dirbančioje Berlyno parduotuvėje.

Nusikaltėliai, kurie norėjo pagrobti per dieną parduotuvės prekybines įplaukas, perpjovė vaikinui kaklą 25 centimetrų ilgio peiliu. Mirtis ištiko nedelsiant. Žinomą, kad tą dieną prie kasos dirbo žuvusiojo motina. Ją sūnus mėgino apginti.

2018 metų birželio 28 dieną, buvo teisiami trys Berlyno gyventojai: 23 metų Chuseinas R. ir dvi jo draugės – 20 metė Irem E. ir 18-metė Merilin I. Tačiau, pagal teismo išvadą, jie yra tik nusikaltimo bendrininkai. Pagrindiniai kaltininkai senai pabėgo iš Vokietijos. Įtariamas žmogžudys, 20-metis Machmudas K., kurio prašymas suteikti prieglobstį buvo atmestas, pabėgo į Turkiją, o 22-metis Mussa E. - į Libaną."

Tai, kad pabėgėliai Vokietijoje sistemingai žudo jaunimą, tapo kasdienybe (1, 2, 3, 4). Pirmoji jų auka buvo 19-metė Marija Ledeburger, išprievartauta ir nužudyta afgano „pabėgėlio“ 2017 metais. Tyrimai vyko vangiai, nuo visuomenės ilgai slepiant žmogžudžių kilmę ir kitus kraupius faktus.

Bet štai, birželio 6 dieną Vokietijoje nužudyta Siuzana Feldman, trečioji Merkel „pabėgėlių“ išprievartauta ir nužudyta mergaitė (Šiandien jų jau penkios).

Situaciją staiga pasikeitė. Žudikas buvo surastas ir atgabentas į Vokietiją iš Irako per 3 dienas.


Izraelio-Rusijos publicistas Avigdoras Eskind Ria-novosti paskelbė straipsnį: „Migrantas Vokietijojenužudė ne tą mergaitę“.


O kodėl ne tą, kuo ji skyrėsi nuo kitų Vokietijoje nužudytų mergaičių?

Avigdoras Eskind mums išaiškino. Siuzana Feldman – žydų tautybės. Vokietijoje žydai yra išrinktieji, kuriems galioja kitokie įstatymai, kitaip jie saugomi nuo Merkel svečių „pabėgėlių“. Jei nukenčia žydas, pasirodo galima žudiką surasti ir Irako Kurdistane, vos per tris dienas. Tada nereikia net pasirašytų tarpvalstybinių sutarčių ir nekyla kitų „neįveikiamų“ kliūčių, kurios nuolatos įvardijamos, kai žudikai „pabėgėliai“ pabėga iš ES.

Birželio 27 dieną Vokietijos kanclerė Angela Merkel Bundestage aiškinosi dėl Siuzanos Feldman nužudymo.


„Alternatyva Vokietijai“ partijos frakcijos pirmininkė Alice Weidel apie Merkel pareiškimą paskė: „Kanclerė Angela Merkel savo politikos deklaracijoje apkaltino netinkamas sąlygas, už kurias ji pati turi atsakyti. Ji kalba apie 14 metų nepilnametės Susanna nužudymą, tarsi ji su tuo nesusijusi, tarsi tai nebūtų jos prieglobsčio politika, dėl kurios jauna mergina yra ant jos sąžinės“. (...) „Ji sugebėjo visiškai destabilizuoti mūsų šalį per 12 metų. Šiandien jūsų vyriausybės deklaracija buvo bankroto deklaracija! "

Vokietijoje Merkel režimo nužudytos mergaitės:

Pirmoji buvo 19-metė MarijaLedeburgerišprievartauta ir nužudyta afgano „pabėgėlio“ 2017 metais.

Antroji „pabėgėlių“ auka 2018 metų sausio mėnesį buvo 15-metė Mija, papjauta afgano „pabėgėlio“ su virtuviniu peiliu. Žudiko kilmę irgi buvo bandoma slėpti, bet maskavimo periodas buvo jau daug trumpesnis.

Trečioji buvo birželio 6 dieną atrasta išprievartauta ir nužudyta 14-metė Siuzana Feldman.

Ketvirtoji – 15-metė Juliana, 2018 birželio 11 d.
http://lebionka.blogspot.com/2018/06/pirmadieni-merkel-nuzude-15-mete-mokine.html

Penktoji – 16-metė iš Barsinghauseno, 2018 birželio 17 d.
http://lebionka.blogspot.com/2018/06/sekmadieni-merkel-rezimas-nuzude-dar.html

Nuorodos:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą