2018-12-31

Raudonas siūlas ant rankos: kodėl Putinas jį riša ant dešinės rankos, o Eduardas Hodos sako, kad jis pavojingas?Raudonas siūlas, žydų tradicijoje nešiojamas ant kairės rankos riešo, labai paplito Lietuvoje prieš gerus metus. Fake news - „Delfi“ pernai apie jį rašė:

„Raudonas siūlas užrištas ant riešo, manoma, apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogybių. Šis paprastas būdas apsisaugoti yra atėjęs į šiuolaikinį pasaulį iš tolimos praeities. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės naudojo šią apsaugą, kad nuginti nuo savęs ir artimųjų įvairias negandas. Iš kur tai atėjo? Apsaugos istorija prasideda senovės Izraelyje. Žmonių sąmonėje raudonas siūlas asocijavosi su apsauga nuo blogio, nes būtent taip buvo aprištas biblijinės žydų herojės motinos Rachelės – motiniškos meilės ir pasiaukojimo įkūnytojos – kapas. Žmonės ateidavo prie jos kapo su raudonais siūlais ir pakraudavo juos šviesia apsaugančia energija, tam, kad vėliau jais aprišti savo artimųjų riešus. Raudonas siūlas tapdavo apsauga nuo kitų žmonių blogos įtakos.“2017 metų liepą portalas „Žmonės“apie raudoną siūlą rašė, kad „...išpažinti kabalą šiandien labai madinga, o moderniuosius kabalistus nesunku atpažinti iš raudono siūlo ant kairiojo riešo.“

Tarp tokių „modernių kabalistų“ portalas mini žinomą dainininkę Madoną, Demi Moore, Barbarą Streizand, Winona Ryder, Dona Karran.

Pažymima, kad „paprastas vilnonis raudonas siūlas ypatingas tampa tik tada, kai jis septynis kartus yra apjuosiamas aplink biblinės žydų herojės Rachelės, palaidotos Betliejuje Izraelyje, antkapį. Tada siūlas sukarpomas į daugybę mažų gabalėlių ir parduodamas apsaugą teikiančio talismano trokštantiems kabalos sekėjams. Tačiau kabalos mokytojų nuomone, tai – vaikų žaidimai, kuriems jie neteikia jokios reikšmės.“ (…) „Pasak kabalos rabinų, tai žemina šio mokslo vardą. Bet, kita vertus, argi ne pats tikėjimas yra svarbiausia? Taigi tie, kurie tiki raudonojo siūlo magija, yra įsitikinę, jog laimę ir apsaugą teikianti apyrankė padeda tik tada, kai jį ant rankos užriša artimas žmogus, giminaitis, draugas ar mylimasis. Ir, žinoma, dvasinis mokytojas. Kabalistai mano, kad neigiama energija į žmogaus kūną ir jo energinį lauką patenka pro kairę ranką, tad užrištas ant kairės rankos siūlas atbaido bet kokį blogį, kurį jums siunčia kiti žmonės. Tačiau jei patys tokį siūlą užsirišite, jis nuo blogos akies nesaugos. O užrištas tinkamai užtikrins apsaugą, be to, tai bus ir ženklas kitiems žmonėms, kad ir jūs niekam nesuteiksite jokio blogio, nes kilusias blogas mintis „sugers“ ir neutralizuos raudonas siūlelis.“

Kodėl Putinas užsirišo raudoną siūlą ant dešinės rankos?


Žinomas Rusijos rašytojas ir publicistas Anton Blagin rašo: 2016 metų gegužės 19 rusai sužinojo, kad Rusijos prezidentas nešioja raudonos spalvos vilnonį siūlą ant dešinės rankos riešo. Buvo iškelta versija, kad taip jis apsisaugo nuo piktos JAV ir Didžiosios Britanijos lyderių akies.


Raudoną siūlą ant Putino rankos galėjo matyti milijonai rusų. Kai kas ėmė daryti išvadas, kad Vladimiras Putinas žavisi žydų kabalistika. Tačiau siūlas buvo ant dešinės rankos, bet ne ant kairės, kaip moko kabala.
Blagin pažymi, kad dar prieš metus su raudonu siūlu ant kairės rankos rusai matė Čeliabinsko srities gubernatorių Michailą Jurevą.

Putino kalba 2016 metais Sočyje lietė finansų problemas, todėl manoma, kad „Rusijos Prezidentas pakvietė sau į pagalbą keliant Rusijos ekonomiką rytų tradiciją, kurioje naudojamas tas pats raudonas siūlas, bet kaip „ritualas pinigams.““ 

Blaginas ironizuoja: „Kada šalyje krizė, ir kada Prezidentui katastrofiškai trūksta pinigų ir vienam, kitam ir trečiam, ir net pensijoms nusenusiems rusams, plius aplink klesti vagystės, (štai net „Rytų“ kosmodromo statyboje milijardinės vagystės!), tai kodėl valstybės vadovui nepasinaudoti Aukščiausių Jėgų pagalba?!


Eduardas Hodos apie raudoną siūlą (28:30)
Eduardas Hodos savo video „666: penkiasdešimt dienų iki apokalipsės“ pasakoja (29:00): Ukrainoje platinamas raudonas siūlas. Tai raudonas siūlas iš Jeruzalės. Pridedame tekste citatos iš Toros, kaip tai sieti su stačiatikių tradicija, bet esmė ne tame, net ne tame, kad tai kabalistinis siūlas. Šis talismanas netikrinamas sanitarinių epidemiologinių stočių, jokių patikrinimų, jis masiškai dabar vežamas į Ukrainą, jaunimas deda jį ant kairės rankos ir nešioja. Rankos niežti, ėmė pastebėti ligų simptomus.“

Palikite šį raudoną siūlą žydams“ - kreipėsi į žiūrovus Eduardas Hodos.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą