2018-12-19

Verslas veža į Lietuvą darbininkus, užkrėstus mirtinu tymų virusu, o už gydymą ir skiepijimą teks susimokėti mums visiems


Iš Visagine esančios „Visatex“ siuvyklos (viso dirba 590 žmonių), į kurią privežta darbininkų iš tolimiausių pasaulio užkampių, tarp jų 116 iš Šri Lankos, ėmė plisti mirtinas tymų virusas. Užsikrėtusių – 22, keli gydomi Vilniuje.
Drabužių siuvimas tai ne ta pramonės šaka, kuri valstybei kuria didelę pridėtinę vertę, atvirkščiai, tai pramonė, kurianti mažą pridedamąją vertę, reikalaujanti minimalių investicijų darbo vietai kurti. Siuvimu užsiima labiausiai neišsivysčiusios pasaulio šalys. Prie tokių, matyt, jau priklauso ir Lietuva. Pas mus einama regreso keliu: sunaikinta atominė elektrinė, o vietoj šios pažangios pramonės pradėta kurti siuvimo „industrija“ ir konkuruoti su Bangladešu ir Šri Lanka. Suprantama, šios „21 amžiaus pramonės kadrus“ imta vežti būtent iš tų kraštų – labiausiai atsilikusių. Su šiais „kadrais“, kaip ir reikėjo laukti, atvežtos ir ligos. Dabar tymai, bet bus atvežta ir kitų užkrečiamų susirgimų, net nereikia tuo abejoti.


Suprantama, kad visa našta šių susirgimų gydymui ir profilaktikai guls ant skurdžios Lietuvos sveikatos sistemos, ne ant „gudragalvių“ provincijos kapitalistų ir begalvių Lietuvos politikų, atvėrusių duris pigiausiai vergų darbo jėgai. Galvoti apie pasekmes šiems ponams trūksta proto, o labiausiai jiems trūksta patriotizmo.

Ekonominė našta, suprantama, užguls ant visų Lietuvos piliečių pečių. Skiepai nuo iš Šri Lankos, o gal Parošenkos nususintos Ukrainos, atvežtų tymų kainuos kiekvienam suaugusiam neskiepytam lietuviui po 54 eurus (2 kartai po 27,5 eurų). Valstybė neapmoka suaugusių vakcinacijos nuo tymų.Tai štai koks tas verslas su „kvalifikuotais“ kadrais iš už ES ribų. 


Tymų ir kitų užkrečiamų ligų pavojus iš „pabėgėlių“
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, Europoje šiais metais yra užregistruoti 41000 susirgimų tymais ir 40 mirtinų atvejų.

Statista pateikia tymų paplitimo žemėlapį. 2017 metais tymais sirgo 23927 Europos gyventojai.

ES pagal tymų susirgimus pirmauja šalys, per kurias driekiasi nelegalios imigracijos maršrutai. Tai - Prancūzija, Graikija, Serbija, Italija.

Dar prieš kelis metus susirgimų tymais Vakarų Europoje praktiškai nebuvo, bet globalistui Sorošui ir kitiems ėmus masiškai vežti juodosios Afrikos gyventojus į Europą šis susirgimas įgijo epidemijos požymius.

Pabėgėliai į Europą veža užkrečiamas ligas. Ispanijos policininkų protestas: su imigrantais iš Afrikos dirbęs policininkas ir jo šeima apsikrėtė niežais


Ispanijos policininkų profsąjungos asociacija „The Unified Police Union (SUP)“ išreiškėsusirūpinimą Ispanijos valdžiai, kai policininkas ir jo šeimos nariai Granadoje liepą buvo Afrikos pabėgėlių apkrėsti niežais. Priežastis – sanitarinės kontrolės stoka. Atvykėliai nepraeina karantino, jie nedelsiant sueina į kontaktą su europiečiais. ES atskiros grupės žmonių teisės iškeliamas aukščiau už europiečių teisę gyventi. Didžioji, tarptautinių korporacijų kontroliuojama spauda tyli apie šį mirtiną pavojų Europai.

Niežai ne pati didžiausia grėsmė vežama „pabėgėlių“. Yra žymiai didesnių grėsmių. Niežus sukelia erkė Sarcoptes scabie ir sutinkama pas žmones, gyvenančius antisanitarinėmis sąlygomis. Simptomai: niežėjimas, išbėrimas, panašus į spuogelius.

Pagrindinės MIP šį įvykį nutylėjo. Informacija pasklido tik nedideliuose laikraščiuose ir interneto portaluose.

„The Unified Police Union“ išreikė apgailestavimą dėl to, kad policijos pareigūnams valdžia neužtikrina reikiamą apsaugą, neskiria pakankamai žmonių ir resursų, kad kontroliuoti situaciją.

„Mes policininkai, o ne gydytojai“, - pasakė policijos atstovas Antonio López. Šiuo metu policininkai sprendžia, kokių protesto priemonių jie imsis. „Policija turi pateikti problemos sprendimo būdą“, - pasakė jis.

SUP atstovas Ramonas Cosío kritikavo Policijos generalinį direktoratą ir Vidaus reikalų ministeriją už sisteminį neveiklumą užtikrinant policininkų sveikatą.

Liepos pradžioje Motrilio ir Granados policijos padaliniuose buvo įteiktos naujos kaukės ir pirštinės, nes policininkų sąjungos skundai buvo susiję su individualios apsaugos priemonių trūkumu, kad būtų išvengta užkrečiamų ligų. Ne tik nuo niežų, bet ir kitų pavojingų infekcinių ir užkrečiamųjų ligų.

Pasirodė pranešimų, kad imigrantų advokatai nešioja pirštines ir kaukes, kad jie perkelia užsikrėtusius imigrantus nepilnamečius į užmaskuotas transporto priemones, kurios vėliau nėra tinkamai dezinfekuojamos.

Liepą niežai buvo aptikti pas garsaus laivo „Aquarius“ keleivius, kurie nebuvo įleisti į Italiją. Be to dviem imigrantams iš Afrikos buvo diagnozuota AIDS ir tuberkuliozė.

Klausimai Daliai Grybauskaitei ir Sauliui Skverneliui: Pabėgėliai į Europą jau atnešė tymų epidemiją, kitas užkrečiamas ligas. Už kokius pinigus valdžia pirks vakcinas ir mus gydys nuo „pabėgėlių“ nešamų epidemijų?


Tymų epidemijos plitimas Vakarų Europoje sutampa su migracijos maršrutu iš Afrikos. Dar prieš kelis metus šio susirgimo Vakarų Europoje praktiškai nebuvo, bet globalistui Sorošui ir kitiems ėmus masiškai vežti juodosios Afrikos gyventojus į Europą šis susirgimas įgyja epidemijos požymius.

Šiais metais į Italiją jau atvežta virš 100 tūkstančių afrikiečių ir čia Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis užfiksuotas didžiausias susirgimų tymais skaičius šiais metais - 3 672. Toliau eina Didžioji Britanija ( 846 atvejai) ir Vokietija (797 atvejai), t. y. šalys į kurias dėl didžiausių pašalpų veržiasi afrikiečiai.

Afrikos valstybėse šio susirgimo atvejų dar daugiau: Pietų Sudane (1 891 atvejai), Etiopijoje (2 246 atvejai), Somalyje (12 000 atvejai), Nigerijoje (13 484 atvejai), Kongo Demokratinėje Respublikoje (20 898 atvejai). Būtent iš šių valstybių ir vyksta nelegali migracija į Italiją.

Dėl tymų epidemijos šiandien sunerimo ir Lietuvos Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai. Jie paragino keliautojus prieš išvykas į užsienio šalis pasirūpinti savo ir savo vaikų skiepų būkle. Dėl grėsmės, kad šią ligą į Lietuvą būtinai atveš pas mus vežami taip vadinami „pabėgėliai“, jie nepaminėjo.

2015 metais visame pasaulyje nuo tymų infekcijos mirė 134 200 žmonių (kiekvieną dieną mirdavo apie 367 asmenys, kas valandą — 15). Didžiausias mirštamumas buvo registruojamas jaunesnių nei penkerių metų amžiaus vaikų grupėje.

Vokietijos Kocho institutas: imigrantai iš Afrikos ir Azijos atnešė į Vokietiją infekcines ligas. Realūs susirgimų skaičiai slepiami nuo visuomenės

Nauja Roberto Kocho instituto (Vokietija) ataskaita patvirtino, kad imigrantai į Europą atnešė užkrečiamas ligas. Realus susirgimų skaičius yra slepiamas nuo visuomenės, pažymi JAV portalas Gatestone.

Į Vokietiją vien 2015 metais atvyko 700 000 - 800 000 prieglobsčio prašytojų, dar 300000 nežinia kur dingo. Jie nebuvo patikrinti. Bünsdorfo parapijos pastorius priglaudė migrantą iš Jemeno, kuriam nebuvo suteiktas pabėgėlio statusas. Šis migrantas atvira, labai užkrečiama džiovos forma apkrėtė 50 vaikų. Neaišku kiek dar žmonių apkrėtė infekcijos nešiotojas, nes ligos inkubacinis periodas gali užsitęsti kelis mėnesius.

Kocho instituto, kuris yra centrinė vyriausybės užkrečiamų ligų profilaktikos įstaiga, naujausioje ataskaitoje nurodoma, kad pradedant 2015 metais, vyko visuotinis šių ligų skaičiaus augimas. Metinė ataskaita pateikia duomenis apie 50 infekcinių susirgimų, atneštų į Vokietiją nuo 2015 metų.

Ataskaita parodė, kad Vokietijoje labiausiai plinta šios ligos: adenovirusinis konjuktyvitas, botulizmas, raupai, cholera, kriptosporidiozė, dange karštligė, echinokokozė, entero hemoraginė E. coli, liambliozė, hemofilija, gripas, hantavirusas, hepatitas, hemoraginė karštligė, ŽIV/AIDS, raupsai, vidurių šiltinė, maliarija, tymai, meningokokinė infekcija, meningoencefalitas, paratitas, parašiltinė, raudoniukė, šigeliozė, sifilis, toksoplazmozė, trichineliozė, tuberkuliozė, tularemija, dėmėtoji šiltinė ir kokliušas.
Susirgimas hepatitu, pavyzdžiui, išaugo per tris pastaruosius metus 300%. 2014 metais buvo 755, o 2016 – 3006. Susirgimų tymais skaičius išaugo 450%. VIČ/AIDS padaugėjo 40%. Tuberkuliozės - per 30%. Gydytojai mano, kad susirgimų statistika neatspindi tikros situacijos. Ji yra slepiama, kad nesukelti antiimigracinių nuotaikų. 40% visų tuberkuliozės atvejų yra su daugybiniu atsparumu ir yra potencialiai labai pavojinga.Ataskaitoje sakoma, kad Vokietija kol kas išvengė blogiausio scenarijaus - čia nėra tropinių ir egzotiškų ligų epidemijų. Vokietijos gydytojai tvirtina, kad atvykstantys ligoniai serga ligomis, kurių niekas Vokietijoje nebuvo matęs 20 ar 25 metus.Gydytojo profesija – gelbėti gyvybes. Išimtis – organizacija „Gydytojai be sienų“, kuri neša Europos tautoms mirtį. Ši NVO tiesiogiai dalyvauja taip vadinamoje „pabėgėlių krizėje“. Jie kartu su kontrabandininkais užsiima nelegalių migrantų vežimu iš Afrikos į Italiją. Tai ypač pelningas verslas. „Gydytojai be sienų“ turi visą flotilę laivų, tarp jų laivą „Prudence“ su 1000 miegamų vietų, kuriais iš Afrikos vežami į Europą nelegalai. Tarp šios organizacijos sponsorių yra ir tarptautinis mafiozis Dž.Sorošas.

Padedant „Gydytojams be sienų“ šiais metais jau atvežė 100000 migrantų iš Afrikos į Italiją,10 procentų daugiau negu per tą patį praėjusių metų laikotarpį.

Ligos kurias mums veža „gydytojai be sienų“ paskelbti minėtoje Kocho instituto ataskaitoje.

Italų parlamento deputatas Edmondo Cirielli kelia aliarmą: „dauguma migrantų, kurie atvežti į Italiją, yra pagrindinai iš Nigerijos, PAR, kurios labiausiai kenčia nuo AIDS“.

Vokietijos MIP nutyli katastrofos mastą:

Vokietijos ligoninės sustiprino savo saugumo priemones, kad apginti gydytojus nuo migrantų užpuolimų;

Vokietijos mokesčių mokėtojai turės užmokėti galiausiai milijardus eurų už sveikatos apsauga nesibaigiančio prieglobsčio prašytojų srauto;

Vokiečiams kilo didelė egzotinių ligų it tuberkuliozės rizika;

Vakcinos, kurią gamina vokiečiai nepakaks;

75000 atvykėlių atsinešė labai užkrečiamas ligas (Jan-Torsten Gräsner, direktorius greitosios pagalbos Instituto);

Dauguma musulmonių moterų atsisako nuo gydytojų vyrų, o musulmonai vyrai atsisko gydytojų moterų.

Visą šitą jovalą Vokietijoje ir visoje Europoje verda nusikaltėlių organizacija „Gydytojai be sienų. Vienas iš šios nusikaltėlių organizacijos įkūrėjas yra Bernaras Kušneris, gydytojas, kuris pasireiškė politikoje. 2007 metais Nikolia Sarkozy jį buvo paskyręs Užsienio reikalų ministru vyriausybėje, kuri bombardavo ir sugriovė Libiją, o dabar iš jos teritorijos tarptautinis nusikaltėlis Dž.Sorošas finasuoja nelegalių migrantų kontrabandą.

Klausimas prezidentei Daliai Grybauskaitei ir premjerui Sauliui Skverneliui:

Ar sutikdami vežti į Lietuvą migrantus iš Afrikos ir Azijos jūs paskaičiavote, kiek tai kainuos Lietuvos mokesčių mokėtojams?

Ar valstybė dabar turi kelių milijardų eurų valstybės rezervą vakcinoms, vaistams, kurių prireiks, kai su „pabėgėliais“ einančios epidemijos ateis ir į Lietuvą?

Šiandien jūs nerandate lėšų Lietuvos vaikams skiepyti, savo piliečiams gydyti. Aš manau, kad jūsų veikla yra nusikalstama.

Vokietijos Roberto Kocho institutas kelia aliarmą dėl „pabėgėlių“ atnešamų epidemijų
Masinis žmonių iš kitų kontinentų įsiveržimas į Europą atneša epidemijas. Apie tai ne kartą rašiau savo ankstesnėse publikacijose. Paskutinės iš jų:


Spalio 4 dieną Vokietijos savaitraštis „Deutschlad Kurier“ paskelbė straipsnį „Migrantai atveža vis daugiau ligų. Tuberkuliozė, Hepatitas, Lepra.“

Straipsnyje rašoma, kad „Berlyno Roberto Kocho institutas (RKI) skelbia aliarmą: su masine imigracija vyksta „atšildymas“ vietinių infekcinių susirgimų.“ Kaip skelbia RKI ataskaita, per 2017 metų pirmą pusmetį tarp prieglobsčio prašytojų diagnozuota 786 tuberkuliozės atvejai, 542 atvejai hepatito (A-E) ir lepra (raupsai). Daugiausiai atvejų buvo Bavarijoje (455), Baden-Viurtemberge (286) ir Šiaurės Reinas-Vestfalija (255).

Roberto Kocho institutas yra Federalinės Sveikatos ministerijos institutas. RJI-tai Federalinės vyriausybės centrinė įstaiga ligų monitoringo ir profilaktikos srityje. RKI pagrindiniai tikslai yra ligų identifikavimas, prevencija ir jų gydymas, konkrečiai ir užkrečiamų ligų.

Pagal kilmės šalis už ataskaitinį (pirmą 2017 metų pusmetį) registruotų susirgimų skaičius buvo iš šių šalių imigrantų: Eritrėja (213), Sirija (207), Somalis (160), Afganistanas (112), Sera-Leone (74), Nigerija (62), Irakas (61), Etiopija (53), Gvinėja (45), Pakistanas (45).

RKI duomenimis, per savaitę fiksuojama nuo 40 iki 60 naujų infekcijos atvejų. „Yra padidėjusi infekcijos grėsmė gyventojams visumoje. Pažymima, kad netiesiogiai RKI pripažįsta, ženklų sumažinimą infekcijų statistikos vietinės sveikatos priežiūros grandyje, be to statistikos nėra iš viso fiksuojami ŽIV ir venerinių ligų susirgimai.

Jau patvirtintais duomenimis, Italijoje jau yra užfiksuoti keli Ebola karštligės atvejai.

Kalbama apie 40 Ebola atvejų, kurie buvo imigrantų patikrinimo metu diagnozuoti Italijos Lampedūzos saloje. Šių metų pavasarį gydytojai apie tai pasikelbė internete, bet greitai, balandžio 16 dieną, pranešimas buvo pašalintas „nacipnalinio saugumo sumetimais“.

Faktas: Ebola epidemija šiuo metu yra Konge. Ten užfiksuoti devyni šios mirtinos karštligės atvejai. Manoma, kad tai aisbergo viršūnė.


Vokiečių portalo Pi-news nuomone, toks Vokietijos valdžios elgesys su vokiečių tauta yra „pavojingas ir begėdiškas“. Kaip tai gali vykti – nepaisant faktų ir skaičių, klausiama portale.

Vokiečių nuomone, RKI yra iš federalinio biudžeto finansuojamas institutas, todėl, yra kartelio dalis. Net pasaulinio garso mokslininkai priklauso nuo valstybės finansavimo ir daro tai, ką valdžia nori. Infekcijų plitimas akivaizdus: tuberkuliozė plinta oro-lašeliniu būdu. Hepatitas per kraują ir lytinius kontaktus. O ką mes kiekvieną dieną skaitome apie islamistų grobikų išpuolius, klausia Pi-news.

Kartelis organizuoja įsiveržimą. vokiečių tautos resursų išgrobstymą, naikina vokiečių sveikatą, sunaikino žmonių saugumą ir naikina vokečių identitetą ir jų Tėvynę, konstatuoja Pi-news. Nurodoma, kad skaičius užsieniečių, gaunančių pačią didžiausią paramą Hartz 4 2016 metais išaugo dviem milijonais.

Šaltiniai:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą