2018-12-11

Pabėgėlis Austrijoje papjovė mergaitę


Sekmadienį vakare savo namuose aukštutinės Austrijos Münichholz rajone buvo nužudyta 16 metė austrų mergaitė Michelle F. Ji per socialinius tinklus susipažino su „pabėgėliu“ iš Afganistano, kurį pasikvietė į savo namus. Čia ji ir buvo papjauta keliais peilio smūgiais į nugarą. Peiliu buvo perdurti mergaitės plaučiai.

Kai jos motina 11 valandą vakare bandė įeiti į kambarį, durys buvo iš vidaus užbarikaduotos. Kai jai pavyko įeiti mergaitė jau buvo mirusi, o žudikas pabėgo per langą.Žmogžudžio vardas Saber Akhondzada, jam 17 metų, ūgis 174 cm. Jis nuo 2015 iki 2016 metų keliavo iš Afganistano į Austriją. Pirmiausiai jis atvyko į Vieną. Jam buvo suteiktas prieglobstis. Per Facebook jis susipažino su auka, su kuria užmezgė draugystę.
Šiuo metu vyksta žudiko paieškos.

Austrų dienraštis Krone praneša, kad Insbruko kalėjime dienas leidžia dar vienas žmogžudys iš Afganistano (24 metų), kuris lapkričio pabaigoje papjovė 21-tį jaunuolį.

Bundestago narys: Vokietijoje pabėgėliai kiekvieną dieną prievartauja, plėšia ir žudo

Gruodžio 4 dieną Martyno Mažvydo Bibliotekoje grupė Vokietijos Bundestago deputatų susitiko su Lietuvos visuomene. Susitikimo metu Bundestago deputatas Christian Wirth mus informavo, kad pabėgėlių vykdomi nusikaltimai yra Vokietijos kasdienybė, o išprievartavimai, plėšimai ir nužudymai vyksta kiekvieną dieną.

Mergaičių nužudymai Vokietijoje

Tai, kad pabėgėliai Vokietijoje sistemingai megaites, tapo kasdienybe (1, 23, 4). Pirmoji jų auka buvo 19-metė Marija Ledeburger, išprievartauta ir nužudyta afgano „pabėgėlio“ 2017 metais. Tyrimai vyko vangiai, nuo visuomenės ilgai slepiant žmogžudžių kilmę ir kitus kraupius faktus.

Bet štai, birželio 6 dieną Vokietijoje nužudyta Siuzana Feldman, trečioji Merkel „pabėgėlių“ išprievartauta ir nužudyta mergaitė (Šiandien jų jau penkios).

Situaciją staiga pasikeitė. Žudikas buvo surastas ir atgabentas į Vokietiją iš Irako per 3 dienas.


Izraelio-Rusijos publicistas Avigdoras Eskind Ria-novosti paskelbė straipsnį: „Migrantas Vokietijoje nužudė ne tą mergaitę“.


O kodėl ne tą, kuo ji skyrėsi nuo kitų Vokietijoje nužudytų mergaičių?

Avigdoras Eskind mums išaiškino. Siuzana Feldman – žydų tautybės. Vokietijoje žydai yra išrinktieji, kuriems galioja kitokie įstatymai, kitaip jie saugomi nuo Merkel svečių „pabėgėlių“. Jei nukenčia žydas, pasirodo galima žudiką surasti ir Irako Kurdistane, vos per tris dienas. Tada nereikia net pasirašytų tarpvalstybinių sutarčių ir nekyla kitų „neįveikiamų“ kliūčių, kurios nuolatos įvardijamos, kai žudikai „pabėgėliai“ pabėga iš ES.

Birželio 27 dieną Vokietijos kanclerė Angela Merkel Bundestage aiškinosi dėl Siuzanos Feldman nužudymo.
„Alternatyva Vokietijai“ partijos frakcijos pirmininkė Alice Weidel apie Merkel pareiškimą pasakė: „Kanclerė Angela Merkel savo politikos deklaracijoje apkaltino netinkamas sąlygas, už kurias ji pati turi atsakyti. Ji kalba apie 14 metų nepilnametės Susanna nužudymą, tarsi ji su tuo nesusijusi, tarsi tai nebūtų jos prieglobsčio politika, dėl kurios jauna mergina yra ant jos sąžinės“. (...) „Ji sugebėjo visiškai destabilizuoti mūsų šalį per 12 metų. Šiandien jūsų vyriausybės deklaracija buvo bankroto deklaracija! "

Vokietijoje Merkel režimo nužudytos mergaitės:

Pirmoji buvo 19-metė MarijaLedeburgerišprievartauta ir nužudyta afgano „pabėgėlio“ 2017 metais.

Antroji „pabėgėlių“ auka 2018 metų sausio mėnesį buvo 15-metė Mija, papjauta afgano „pabėgėlio“ su virtuviniu peiliu. Žudiko kilmę irgi buvo bandoma slėpti, bet maskavimo periodas buvo jau daug trumpesnis.

Trečioji buvo birželio 6 dieną atrasta išprievartauta ir nužudyta 14-metė Siuzana Feldman.

Ketvirtoji – 15-metė Juliana, 2018 birželio 11 d.
http://lebionka.blogspot.com/2018/06/pirmadieni-merkel-nuzude-15-mete-mokine.html

Penktoji – 16-metė iš Barsinghauseno, 2018 birželio 17 d.

Lietuvą valdanti Grybauskaitės-Skvernelio chunta siekia, 73 seimo degeneratams pritarus, kad "pabėgėlių" vykdomos žudynės vyktų ir Lietuvoje, todėl pritarė pražūtingam Globalios migracijos paktui.

Jie pasmerkė Lietuvos vaikus "pabėgėlių" smurtui ir prievartai:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą