2018-12-13

Simbolių prasmė: Dovydo žvaižde paženklinta Lietuvos kariuomenė puls žydų valdomą Rusiją?Rusams meluoja, kad jų didžiausios kompanijos Gasprom ir Rosneft priklauso Rusijos Federacijai. Rosneft valdo valstybinius naftos ir dujų aktyvus, bet nesiteikia su valstybe dalintis pelnais (video).

Kam gi priklauso Rusijos žemės turtai? Simboliai daug ką pasako. Rosneft ženklas – stilizuota Menora – Izraelio valstybės simbolis.Lietuvos valdančioji Grybauskaitės chunta nuolatos mus gąsdina Rusija grėsme, kelia karinę isteriją. Tikslas – slopinti piliečių nepasitenkinimą korumpuota ir užsieniui parsidavusia valdžia, šia isterija pridengti valstybės naikinimą ir lietuvių tautos genocidą.

Atkreipkite dėmesį į Lietuvos kariuomenės ženklus: į šešiakampę Dovydo žvaiždę, žyminčią karininkų laipsnius. Juk tai vienas iš pagrindinių Izraelio simbolių! Šis simbolis ir nurodo, kam tarnauja Lietuvos kariuomenė.


Laikas baigti šią Grybauskaitės paranoją: žydai žydų nepuola, tai tik cirkas gojams kvailinti.

Dar juokingesni Lietuvos ir Ukrainos žydiški kariniai aljansai, bet apie Ukrainą, kam ji priklauso, geriausiai gali papasakoti išmintingas Ukrainos pilietis Eduardas Hodos.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą